Miłosny horoskop dla par na 2019 rok

Przed Wami horoskop miłosny na 2019 rok dla poszczególnych znaków zodiaku :)

fotografia: Wasylko Pracownia Autorska

 


Wraz z rozpoczęciem każdego nowego roku przyszłe pary małżeńskie szukają dogodnego czasu na założenie rodziny lub informacji, czy nowy rok będzie dla nich korzystny. Single obawiają się samotności przez kolejny rok i ściskają kciuki podczas czytania horoskopów, aby sprawdzić, czy ich status w tym roku może się zmienić.

W 2019 roku szykuje się dobry czas na miłość dla wszystkich. Istnieją duże szanse na spotkanie wymarzonego mężczyzny lub kobiety. Jednocześnie wpływ Jowisza daje duże nadzieje na zmianę statusu partnera na mąż lub żona.  

Czas od 16 kwietnia do 10 maja 2019 roku to wspaniały moment, by się oświadczyć, wymienić ślubowania lub po prostu znaleźć partnera za sprawą planety miłości Wenus. Pomiędzy 10 września a październikiem 2019 roku musicie być szczególnie ostrożni, bo Wasz związek może odczuwać kryzys. 

 

fotografia: Best Friends Weddings - Cinematic stories about Love

 

 

Horoskop miłosny na 2019


Oto horoskop miłosny na 2019 rok dla poszczególnych znaków zodiaku:


Baran – Życie małżeńskie wydaje się być idealne dla Ciebie. Partner będzie romantyczny i wyrozumiały. Szansą na miłość może okazać się ktoś nieco starszy od Ciebie. Trochę poczekaj, jeśli planujesz zakładać rodzinę. 

Byk – Cierpliwość jest kluczem do uratowania małżeństwa. Rozmowa może rozwiązać problemy i zapewnić lepsze zrozumienie. Przed podjęciem decyzji w sprawach małżeńskich, konieczne są środki ostrożności i głębokie przemyślenie.

Bliźnięta – Relacje muszą być zbudowane na uczciwości i zrozumieniu. Zdobywanie argumentów nie jest warte utraty miłości. Zaplanuj wycieczkę, aby rozniecić miłość. 

Rak – Porozmawiaj ze swoim partnerem tak, jak chcesz, aby z Tobą rozmawiał. Kłopoty w Waszym życiu małżeńskim są możliwe po marcu. Zbyt duże ego może okazać się szkodliwe dla par małżeńskich.

 

 

fotografia: BedurWeddings

 

 

Lew – Wasze życie małżeńskie będzie słoneczne i jasne. Używaj jednak słów ostrożnie, aby uniknąć różnic. Uważaj na poboczne sprawy, nie poświęcaj im zbyt wiele czasu.

Panna – Planety wpływają na Twój związek małżeński. Oderwanie od rzeczywistości może być przyczyną zmartwień. Spędzanie czasu razem byłoby wspaniałe. Planuj wycieczki, aby ożywić swoje życie miłosne i małżeństwo. 

Waga – Idealny czas na wzięcie ślubu. Miłość i małżeństwo będzie się dla Ciebie układać bardzo pomyślnie. Zaplanuj urlop ze swoim partnerem, aby jak najlepiej wykorzystać ten dobry czas. 

Skorpion – Świetny czas, by cieszyć się miłością i małżeństwem. Propozycja małżeństwa może przynieść pozytywne rezultaty. Pary małżeńskie mogą przejść duchową przemianę, aby oczyścić swój związek i miłość. 

 

fotografia: Kameralowe 

 

 

Strzelec – Marzec może być punktem zwrotnym w Twoim małżeństwie. Kłótnie mogą zakłócać harmonię miłości i troski. 

Koziorożec – Życzenia mogą się spełnić. Małżonek będzie pomocny i wyrozumiały. Pary małżeńskie mogą wspólnie osiągnąć wielki sukces. 

Wodnik – Twoje życzenia spełnią się w formie kochającego partnera. Wysiłki mogłyby sprawić, że sprawy przyjmą jeszcze lepszy obrót. Pycha może zdystansować Ciebie i Twojego partnera.

Ryby – Planety ześlą Ci więcej miłości i romansów w tym roku. Małżonek będzie dla Ciebie dużym oparciem. Marzenia mogą zacząć stawać się prawdą.

 

Zobacz także:

9 ELEMENTÓW BUDOWANIA TRWAŁEGO ZWIĄZKU 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź