Mix kolorów w sukniach dla druhen - jak nie przesadzić i czym się kierować

Odpowiednio dobrane zestawienia kolorystyczne będą stanowiły niezwykle atrakcyjną odmianę. Poza tym, mogą współgrać z motywem przewodnim, spajając stylistycznie całą uroczystość.

 

Dzięki jednolitym lub zbliżonym kolorom w sukniach druhen, podkreślona zostaje ich rola. Prócz tego odpowiednio dobrane kolory sukien mogą współgrać z motywem przewodnim, spajając stylistycznie całą uroczystość.

Obecne trendy ślubne dopuszczają zabawę kolorami i miksowanie ich w sukniach druhen. Odpowiednio dobrane zestawienia kolorystyczne będą stanowiły niezwykle atrakcyjną odmianę. 

 

IDEALNA ŚWIADKOWA W 6 KROKACH

źródło: weddingfaz.com

 
Druhny są aktywnymi pomocnicami Panny Młodej i wszędzie ich pełno.

Są widoczne, więc bez wątpienia ich sukienki także powinny być perfekcyjnie dobrane, ale równocześnie wygodne i niekrępujące ruchów, co pozwoli druhnom spełniać ich weselne obowiązki. 

 

źródło: weddingfaz.com

 

Z pewnością należy zachować umiar i nie zwracać na siebie zbytniej uwagi. To Panna Młoda jest gwiazdą tego dnia. Nie jest więc w dobrym tonie wkładać zbyt wyzywającej lub białej sukienki. Ponadto lepiej by kreacja była dłuższa niż tradycyjna długość mini.

Jeśli druhny znacznie różnią się od siebie figurą, warto postawić na klasykę lub dobrać krój sukienki indywidualnie do każdej z druhen.

 

źródło: .theconfessionsofaproductjunkie.com

źródło: ilovesmag.com

 


Kolor

Decyzję zazwyczaj podejmuje Panna Moda. Najczęściej sugeruje się ona bukietem i wybiera spośród koloru kwiatów ten dominujący, który stanie się kolorem sukien druhen.

Najpiękniej prezentują się pastele: liliowy róż, błękit, groszkowa zieleń. Na jesienne i zimowe wesela można pokusić się o bordo, granat czy butelkową zieleń. 

 

PASTELOWE DRUHNY

\

źródło: weddingfaz.com

 

NAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY DLA DRUHEN

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź