WEDDINGMARKET

Nie ma panny młodej, która nie chciałaby, żeby jej wesele było wyjątkowe. Z pewnością również Ty należysz do takiego grona i zastanawiasz się, jak sprawić, by w każdą kolejną rocznicę z nostalgią wracać myślami do tego pięknego dnia.

Jeśli z wypiekami na twarzy oglądasz stare filmy, czekając na happy end i scenę ślubu, powinnaś sama zdecydować się na wesele w stylu vintage!

Wyobraź sobie siebie w pięknej, nawiązującej do danej epoki sukni, z nienaganną fryzurą, a obok wpatrzonego w Ciebie jak w obrazek męża! To musi się udać. Ale… od czego zacząć?

Przede wszystkim uświadom sobie, że vintage to styl w kulturze i sztuce polegający na nawiązywaniu do innej epoki. Zastanów się zatem, który okres najbardziej Ci się podoba?

Lata dwudziestolecia międzywojennego, lata 60., 70., a może jeszcze chętniej cofnęłabyś się do końca XIX wieku? Już wiesz? Świetnie! Teraz pomyśl, jak bardzo retro ma być Twoje wesele.

Decydujesz się jedynie na stroje i dodatki, czy możesz idziesz na całość?

Zanim podejmiesz decyzję, zaproś swoich gości. Zadbaj, by twoje zaproszenia były dla nich pierwszym sygnałem, że twój ślub będzie wyjątkowy.

Możesz kupić te gotowe, które będą wyróżniały się wypracowanym wzornictwem, albo pokusić się o własny projekt.

Kto powiedział, że zaproszenie nie może wyglądać jak bilet na Titanica, telegram lub program teatralny?

Oprócz oczywistych informacji możesz zawrzeć w nim prośbę, by goście przybyli na twoją uroczystość odziani w stroje koktajlowe albo w danym kolorze.

Kiedy Twoi goście będą już poinformowani, zaplanuj resztę. Wybierz sukienkę, fryzurę itp. Aby jednak twoje wesele było w 100% vintage, skup się na dodatkach! Goście weselni wiele czasu spędzają przy stołach, dlatego to właśnie one powinny być bogato udekorowane.

Aby uniknąć chaosu, zdecyduj się na wizytówki. Dzięki nim każdy gość będzie wiedział, które miejsce ma zająć. Pamiętaj, że usadzając gości, warto uwzględnić ich preferencje.

Życzenia? A może zamiast tradycyjnego pudełka na koperty warto zdecydować się na worek nawiązujący do tych młynarskich?

 

 

Przed wejściem do sali zawieś rozpiskę, która będzie zawierała informacje, kto siedzi przy danym stole. Każdy stół powinien mieć przypisany numer.

Jeśli na Twój ślub przybędzie bardzo dużo gości, nie będą musieli spacerować po całej sali, tylko od razu podejdą do swojego stolika.

 

 

By Twoje wesele było jeszcze bardziej vintage, zadbaj o sposób podania posiłków. Wiadomo, że zanim dany kęs dotrze do naszych ust, zostanie skonsumowany przez oczy.

Pięknie podane dania możesz dodatkowo ozdobić śmiesznymi, ale eleganckimi pikierami.

 

 

Z kolei do ozdoby sali możesz wykorzystać złote, papierowe pompony. Świetnie się zaprezentują, jeśli dodatkowo będą podświetlone białymi światełkami.

Szczególnie urokliwie będą wyglądać, kiedy już zapadnie zmierzch! Dzięki odpowiedniemu oświetleniu będą pięknie się mienić i rzucać romantyczne cienie na bawiących się pod nimi gości.

 

 

Chociaż zdjęcia są wyjątkową pamiątką, a odpowiednie dodatki w stylu vintage dodadzą im stylu, to wiele radości sprawią Ci również czytane po wielu latach życzenia.

Poproś swoich gości, by do prezentów nie dołączali kartek z życzeniami, ale wszystko to, czego Wam życzą, opisali w księdze gości. Gwarantujemy, że po wielu latach z chęcią do niej zajrzysz.

 

 

Pomyśl także o dodatkowych atrakcjach. Może fotobudka?

 

 

WEDDINGMARKET

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź