Modne dekoracje i kolory ślubne w 2023

Oto garść informacji, dotyczących trendów dekoracyjnych i kolorystycznych w tym sezonie!

fotografia: BrodiFotografia

 


Inspiracje dekoracyjne i przewodnie kolory ślubne na sezon 2023

 

Możliwość aranżacji poszczególnych sal weselnych czy lokali jest naprawdę ogromna. Nie da się ukryć, iż to właśnie dekoracje ślubne sprawiają, że goście zachwycają się i chętniej celebrują ten dzień wraz z Parą Młodą.

To, w jaki sposób udekorujemy miejsce zabawy weselnej ma naprawdę duże znaczenie. Coraz więcej par ma większą świadomość co do odpowiedniego dopasowania poszczególnych dekoracji do stylu i motywu ślubnego, jaki został wybrany. Z tego też względu przyda się garść informacji, dotyczących trendów dekoracyjnych i kolorystycznych w Nowym Roku.

 


Minimalizm wciąż w modzie! 


Już od kilku lat w branży ślubnej możemy zauważyć duże zainteresowanie minimalistycznymi przyjęciami ślubnymi. W tym roku zachowanie minimalizmu wciąż będzie w modzie. Co to oznacza?

Przede wszystkim niewielka ilość dekoracji, która jednak poprzez swoje wizualne piękno i delikatność będzie się prezentować uroczo, zmysłowo i z klasą. Zdecydowanie królować będą w tym sezonie ślubnym dobrze wykonane jakościowe produkty dekoracyjne, a przede wszystkim kwiaty i bukiety, które poprzez swoją naturalną odsłonę sprawią, że poszczególne wnętrze nimi wypełnione będzie się wizualnie znakomicie prezentować. 

 

zaproszenia ślubne

źródło: Poligrafia Brajer

 


 Naturalne barwy i odcienie


Trzeba niewątpliwie przyznać, że kiedyś modne było wszystko, co błyszczące, intensywne i z przepychem. I choć taki styl wciąż jest jednym z najbardziej popularnych, to jednak coraz więcej Par Młodych wybiera wszystko, co delikatne i naturalne. Takie też przewidujemy wesela w 2023 roku, pełne naturalizmu.

Naturalne kolory to między innymi biel, beż, delikatny turkus, zieleń, róż oraz pastelowe odcienie. Takiego rodzaju barwy bez wątpienia najczęściej kojarzą się z tym uroczystym dniem, jakim jest ślub. Warto jednak pamiętać o tym, aby do takowych naturalnych odcieni dodać przynajmniej jeden intensywniejszy kolor, który doda ciekawego akcentu i tym samym sprawi, że kompozycje nie będą zbyt monotonne. 

 

fotografia: Kamil Błaszczyk Fotografia

 

 

Wysokie kompozycje kwiatowe na stołach


Różnorodne kompozycje dekoracyjne, które leżą bezpośrednio na stołach to coś, co powoli staje się coraz rzadziej stosowane. Z kolei takie dekoracje z kwiatów, które są umieszczone na stelażu do kwiatów, prezentują się naprawdę bosko.

Takiego rodzaju rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ponieważ dzięki temu goście siedzący naprzeciwko siebie widzą się i mogą ze sobą swobodnie rozmawiać (co oczywiście znacząco wpływa na ich ogólny komfort), ale także tego rodzaju kompozycja znajdująca się na stole robi dużo większe, bardziej spektakularne wrażenie. W przypadku gdy mówimy o okrągłych stołach, to oczywiście wystarczy jedna taka kompozycja, z kolei przy standardowych, prostokątnych stołach, również można zastosować mniej takowych kompozycji, a i tak będą się wizualnie pięknie prezentować. 

 

wysokie bukiety na weselny stół slubnaglowie.pl

okrągłe stoły wesele slubnaglowie.pl

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

 

Imponujące oświetlenie 


Nic tak nie dodaje naszym aranżacjom dekoracyjnym ciekawego i wyjątkowego akcentu jak dobre oświetlenie. Światło odpowiednio dostosowane nie tylko do poszczególnego motywu przewodniego i stylu wesela, ale również do dekoracji i palety kolorów, jakie zostały bądź zostaną zastosowane, potrafi odegrać dużą rolę i efektowny widok. 

Zastosowanie wielu mniejszych oświetleń, jak np. świece, latarenki lub też niewielkie światełka neonowe bądź ledowe, potrafi stworzyć niebywałą atmosferę i klimat. Taką też wizję na swoje wesele posiada coraz więcej młodych par, które biorą ślub w 2023 roku. Dodatkowo, taki rodzaj światła można zastosować także na lub przy ściance Pary Młodej, co również może wyglądać naprawdę zachwycająco. 

Dzień ślubu i wesela jest bez wątpienia wyjątkowym dniem, dlatego też każda Para Młoda powinna dobrze przemyśleć to, jakie wesele im się marzy i jakie elementy dekoracyjne chcieliby właśnie na swojej uroczystości. Rok 2023 będzie również zdecydowanie obfity w oryginalne i innowacyjne pomysły aranżacyjne, dlatego warto regularnie śledzić panujące trendy i tym samym dostarczać sobie mnóstwa inspiracji! 

 

oświetlenie na weselu slubnaglowie.pl

zimne ognie na weselu slubnaglowie.pl

fotografia: Cztery Kadry

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź