Najnowsze technologie podczas organizacji wesela

Przedstawiamy kilka aplikacji mobilnych specjalnie stworzonych do organizacji wesela i szczególnie wartych zainteresowania.

 

Aplikacje pomocne w organizacji ślubu i wesela

 

Nowe technologie są obecne i przydatne w wielu aspektach życia, również podczas organizacji wesela. Wirtualna przymiarka ubioru, makijażu i fryzury, sprawne zarządzanie listą gości, błyskawiczne przesyłanie zdjęć ślubnych i albumów, organizacja budżetu i dostawców. Dzięki aplikacjom mobilnym wszystko to można łatwiej zorganizować za pomocą zwykłego smartfona.

Technologia oferuje proste rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu wymagały dużego wysiłku.

Nawet jeśli bierzesz ślub za granicą, w dzisiejszych czasach dzięki niezwykłym usługom takim jak VPN Polska możesz zachować dostęp do wszystkich stron bez względu na to, gdzie się znajdujesz. 


Przedstawiamy kilka aplikacji mobilnych specjalnie stworzonych do organizacji wesela i szczególnie wartych zainteresowania:

 

iWedding Deluxe – Wedding Planner

 

iWedding Deluxe to organizator ślubów, który inspiruje i pomaga zebrać istotne informacje na w jednym miejscu. Aplikacja pomaga zorganizować rzeczy do zrobienia oraz stworzyć listę gości, która automatycznie zachowuje status przyjęcia zaproszenia.

Ciekawą opcją jest konieczność użycia kodu PIN, aby umożliwić dostęp do sekcji sukienki panny młodej.

 

Mr. Planner 

 

Polska aplikacja stworzona do organizacji ślubu i zarządzania weselem, dostosowana do polskich realiów. Zawiera listę zadań ślubnych wraz z poradami, stworzona na podstawie kilkumiesięcznej obserwacji narzeczonych organizujących wesela w Polsce.

Zawiera harmonogram zadań do wykonania przed ślubem, łatwą w edycji listę gości, również listę rezerwową oraz aktualizowany po każdym zapisie budżet weselny. Dodatkowo aplikacja generuje wykresy i statystyki w przejrzystej formie wykresu słupkowego.

 

 

My Wedding Music

 

Aplikacja pomaga wybrać najbardziej odpowiednią listę odtwarzania na każdy moment ceremonii: moment wejścia do kościoła panny młodej, pierwszy taniec, krojenie ciasta, poprawiny.

Bardzo przydatne narzędzie dla każdego, niezależnie od tego, czy wolisz układać listę całkowicie samodzielnie, czy też chcesz wolisz skorzystać z gotowych precyzyjnych wskazówek. Gotową unikalną ścieżkę dźwiękową można następnie łatwo zapisać na płycie CD i wysłać dla gości na pamiątkę.

 

 

 

To już Czas

 

Aplikacja ślubna, które pomaga w planowaniu uroczystości bez zbędnych notatek i ulotek. Dzięki wirtualnej bazie wizytówek łatwo jest wyszukać najlepszych usługodawców z regionu Polski i w prosty sposób skontaktować się z nimi.

Oferuje również wiele promocji, które pomogą ograniczyć tak napięty podczas planowania ślubu budżet. Dzięki opcji „Odliczanie do ślubu” aplikacja pomaga dostosować wybór usług do czasu planowanej ceremonii.

 

Wedding Countdown

 

Aplikacja służąca do odliczania dni, godzin, minut i sekund do wielkiego dnia. Ciekawą funkcją jest możliwość ustalenia niestandardowych jednostek czasu, jak uderzenia serca czy pocałunki.

Można również dodać muzykę lub zdjęcia, które kojarzą się  z danym momentem. Odliczanie łatwo współdzielić na Facebooku oraz w innych mediach społecznościowych.

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź