Najpiękniejsze fryzury dla druhen

Druhny mając status gości specjalnych, powinny wyróżniać się nie tylko kreacją, ale też fryzurą dopasowaną do stylu i miejsca wesela.

Druhny pełnią niezwykle ważną rolę, zarówno podczas ślubnych przygotowań na długo przed ceremonią, jak i w trakcie wielkiego dnia. Wspierają Pannę Młodą i są jej „dobrymi duszkami”. Jednocześnie posiadają status gości specjalnych i powinny wyróżniać się nie tylko kreacją, ale też fryzurą dopasowaną do stylu i miejsca wesela.  


Coraz chętniej decydujemy się na wesela stylizowane. Warto więc z wyprzedzeniem ustalić z druhnami ich wygląd- od kreacji, przez kolor przewodni po fryzurę. Jeśli na przykład decydujemy się na romantyczną uroczystość w ogrodzie i jako kolory przewodnie wybierzemy dziewczęce pastele, druhny idealnie prezentować się będą z rozpuszczonymi lub delikatnie upiętymi falami z kwiatową ozdobą, występującą w bukiecie Panny Młodej. 

 

10 POMYSŁÓW NA ZDJĘCIA ŚLUBNE Z DRUHNAMI

 

źródło: greenweddingshoes.com


Kok- różne oblicza klasyki

Kok jest dość bezpiecznym typem uczesania pasującym do większości kreacji. Kok w stylu klasycznym, hiszpańskim oraz wysoki a’la baletnica będą idealne w stylizacji glamour oraz na weselach odbywających się we wnętrzach pałacyków bądź zamków. Pomimo swojej prostoty dodają niezwykłej wytworności i elegancji.

 

KOK ŚLUBNY: STONOWANY CZY AWANGARDOWY? 

 

źródło: bridalguide.com

 

Upięcia romantyczne

Idealne na wesela w mniej oficjalnym, dystyngowanym stylu. Charakteryzują się subtelnością i swobodną formą. Dla najlepszego efektu najczęściej wykonywane są na lekko pofalowanych lub kręconych włosach.

Możemy zdecydować się na upięcie centralne jak i asymetrię. Do takiej fryzury doskonale wkomponują się żywe kwiaty, wianuszki czy dekoracyjne opaski. Niewymuszona elegancja, pochwała prostoty i ukłon w stronę natury. 

 

ROZPUSZCZONE WŁOSY DO ŚLUBU

 

źródło: deavita.com

źródło: bridalmusings.com

źródło: world.kapook.com


Plecionki i warkocze

Wesela w stylu boho sprawiły, że również warkocz stał się jedną z popularniejszych fryzur zarówno dla Panny Młodej jak i jej druhen.

Upięcia z wykorzystaniem plecionek i warkoczy będą pasować do każdego typu urody i kształtu twarzy, pod warunkiem że doświadczona i wprawna fryzjerka wybierze odpowiedni rodzaj fryzury do Waszego kształtu głowy oraz gęstości i długości włosów.

Możecie zdecydować się na upięcie z wykorzystaniem warkocza klasycznego, francuskiego, wiedeńskiego, duńskiego lub kłosa.

 

SZEŚĆ SPOSOBÓW NA ŚLUBNY WARKOCZ

 

źródło: www.yasmina.com

źródło: tupelotulook.com.ar

źródło: deerpearlflowers.com

 

Fryzury w stylu retro

Fryzura retro będzie niezbędnym elementem wizerunku druhny podczas wesela w stylu Wielkiego Gatsbiego, Hollywood Glamour lub lat 60-tych. Charakterystyczne fale wraz z odpowiednim makijażem stworzą ultrakobiecą stylizację.

 

FRYZURY ŚLUBNE: SZYKOWNIE I W STYLU GLAMOUR

 

źródło: theknot.com

źródło: weddingsonline.ie

źródło: moncheribridals.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź