Otwarcie sezonu w Showroom Ksis wedding shoes i Ksis wedding Atelier

Zapraszamy na relację z otwarcia Ksis wedding Atelier w Białymstoku!

 

Ksis wedding atelier to nowe, ślubne i stylowe miejsce na mapie Polski, zlokalizowane w stolicy Podlasia - Białymstoku. Nasze atelier powstało z myślą o tych Pannach Młodych, które poszukują stylizacji od A do Z na TEN dzień. W kolekcjach, w butiku Panny Młode znajdą suknie ślubne projektu Sylwii Kopczyńskiej, której kolekcje oglądać można w takich miastach jak Rzym, Paryż czy Barcelona. Specjalnie dla Ksis wedding atelier projektantka stworzyła wyjątkową kolekcję swoich bestsellerowych sukien, jak i również personalizowanych welonów (dostępnych wyłącznie w Ksis wedding atelier). O makijaż przyszłych Panien Młodych zadba Kamila Kostecka, popularna i rozpoznawalna wizażystka z Podlasia, dla której jej praca jest największą pasją. Stylową kropką nad i będą: limitowana kolekcja ręcznie wykonanej biżuterii, powstała we współpracy z marką Pillow Design jak również eleganckie peniuary ślubne od marki LeBrate. 

W przypadku Showroom Ksis wedding shoes można wykorzystać informację o starcie sezonu ślubnego 2019 i krótkie info o kolekcjach tj. : Autorska kolekcja by Ksis wedding shoes KSIĘŻNICZKI, czyli najnowsza kolekcja butówślubnych inspirowana księżniczkami Disneya. Cinderella, Aurora czy Bella to tylko niektóre z naszych propozycji na nadchodzący sezon 2019. Każda z bohaterek swoim charakterem oddaje klimat i stylistykędedykowanego sobie modelu. 

Wielkim sukcesem jak i ogromną pracą jest dla nas najnowsza kolekcja, po raz pierwszy w 100% autorska. Miesiące pracy, wyboru materiałów, kontroli produkcji. W tym sezonie proponujemy przyszłym Pannom Młodym aż 4 różnorodne linie: Glam, Classy, Pure i Boho. W naszych kolekcjach od zawsze stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość materiałów, dlatego w tym sezonie zaproponujemy najlepsze, koźle skóry, włoskie zamsze, delikatne barwione satyny i to co nasze PM kochają najbardziej, czyli ręcznie szyte kryształy. Każda para naszych butów jest wykonywana z najwyższądbałością o każdy szczegół. W linii GLAM znajdą sięmodele bogato zdobione, ręcznie wyszywanymi kryształami. W tej kolekcji postawiłyśmy na detal, który uzupełniony zostanie perłowymi, koźlimi skórami i delikatną satyną. K

olekcja CLASSY to modele – MUST HA VE. Klasyczne szpilki w trzech wariantach kolorystycznych na szalenie wygodnej szpilce, satynowe, w całości obsypane delikatnymi kryształami. Drugą z propozycji w tej linii są szpilki wykończone awangardowym ażurem. Ta linia dedykowana jest tym PM, które w swoich ślubnych stylizacjach szukająklasyki połączonej z nutką BOHO. Linia PURE, to propozycja dla minimalistek, które w swoich ślubnych wyborach kierują się zasadą, że im mnie tym lepiej. Delikatne sandałki, wykonane w całości z koźlich, perłowych skór idealnie uzupełnią stylizacje w konwencji boho, jak również stonują mocne, glamourowe suknie. Perełką jest model Jasmine, pochodzący z linii BOHO. Wykonany w całości z pudrowo-różowego włoskiego zamszu, osadzony na modowej lakierowanej szpilce to propozycja dla tych z Pań, które nie boją się eksperymentować z modą, a dla których boho styl jest jedynie początkiem do stworzenia finalnego, ślubnego look’u. 

Uzupełnieniem kolekcji By Ksis wedding shoes KSIĘŻNICZKI, będzie uwielbiana przez PM kolekcja duetu projektantów Badgley & Mischka. Na wiosnę zaproponujemy Paniom ponadczasowe odcienie cielistości i srebra. Obok modeli z bogato zdobionymi obcasami znajdą się biżuteryjne sandałki, brokatowe skóry i model flagowy, czyli Kiara. W kolekcji dostępne będą zarówno szalenie wysokie, seksowne szpilki z dodatkowo wbudowaną platformą, modele o klasycznej ok. 10 cm szpileczce jak i tych o komfortowej, ok 6-7 cm wysokości obcasa.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź