Panna Młoda jak gwiazda filmowa

Wszyscy wiemy, że marzenia spełniać warto, i że nie ma lepszego dnia na taką metamorfozę, niż dzień własnego ślubu!

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Zapewne wiele za was, na co dzień “zwykłych, szarych myszek” ;), marzy, aby w choć na jeden dzień zrzucić szaro-bury urzędniczy kostiumik i przeobrazić się w kobietę elegancką, glamour, pełną szyku.

Wszyscy wiemy, że marzenia spełniać warto, i że nie ma lepszego dnia na taką metamorfozę, niż dzień własnego ślubu!
Porzucamy więc wizję stonowanych i prostych sukienek, na rzecz eksplodujących hollywoodzkim blaskiem kreacji. 

Kwintesencją wyszukanego stylu jest suknia z trenem. Powłóczyste przedłużenie tyłu sukni to bardzo konkretna ozdoba.

Dodaje powagi, czyni sylwetkę dostojną i niezwykle elegancką. Aby nie "przedobrzyć", suknia z długim trenem powinna być w miarę oszczędna w innych dekoracjach. Sama tkanina w tak obszernym kawałku będzie zdobiła.

Bardzo hollywoodzki charakter mają suknie syrenki, zmysłowo podkreślające kobiece kształty. Zakończone tiulowymi falbanami lub suto marszczoną tkaniną, podkreślone koronką sprawią, że nosząca je panna młoda promienieje kobiecością i szczególnym urokiem.  

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

Suto marszczone suknie typu princeska to dla wielu kobiet spełnienie marzeń z dzieciństwa.

Gęsty, wysoko upięty welon świetnie uzupełni tę stylizację, w której poczuć się można niczym bajkowy Kopciuszek.


Oczywiście dodatki i detale "spinają" całość i tworzą efekt końcowy.

Elegancka, dobrze przemyślana biżuteria jest jedną z bardziej kluczowych kwestii w stylizacji "na gwiazdę filmową". Idealnie sprawdzą się niezawodne perły i lśniące kryształki (w wersji de-lux - brylanty ;)).

Delikatne sandałki lub szpilki prosto z serialu "Sex w wielkim mieście" i eleganckie małe torebeczki na najpotrzebniejsze drobiazgi.

 

fotografia: Nano Works

 

Nie zapominajmy o eleganckim makijażu, milionach rzęs i połyskujących rozświetlającym różem kościach policzkowych, które sprawią, że twarz promieniała będzie radością i szczęściem.

Lśniące, wypielęgnowane włosy ułożone w gustowny kok lub upięte w nieprzypadkowy sposób za pomocą eleganckiego grzebienia czy stroika dopełnią stylizację.

Okazały, "soczysty" bukiet z pastelowych kwiatów - róż, piwonii, jaskrów, ozdobiony satynową wstążką, biżuteryjnym detalem, to idealny atrybut panny młodej w hollywoodzkim stylu.

Jej Wysokość Panna Młoda zalśni najpełniej w otoczeniu luksusowych wnętrz. Mięsiste obrusy zastawione kryształowymi i porcelanowymi naczyniami.

Kompozycje kwiatowe zapierające dech w piersiach. Tort weselny w delikatnych pastelach lub wysublimowanej bieli. Szampan, owoce, pyszne jedzenie, rozbawieni goście i muzyka porywająca do tańca... ;)

 

fotografia: MoriLeePolska

 

 

Zobacz także:

JAK DOPIĄĆ ŚLUB I WESELE NA OSTATNI GUZIK

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź