Papierowe lampiony - pomysł na weselny blask

Inspiracje właśnie o nich: prostych, pełnych uroku, niosących nie tylko światło, ale i piękno papierowych lampionach.

fotografia: emocjewkadrze

 

Planując aranżację weselnego wnętrza (a właściwie jakiegokolwiek), nie bagatelizujcie kwestii oświetlenia dodatkowego.

Główne źródła światła, jak żyrandole, czy inne lampy sufitowe zasadniczo pełnią funkcję użytkową, po prostu oświetlają salę. Natomiast sam charakter, atmosferę wnętrza tworzy oświetlenie dodatkowe: świece, boczne kinkiety, lampki stolikowe, girlandy ze światełek i lampiony.

 

 

Wywodzące się z Chin i Tajlandii lampiony to pomysł nie tylko na doświetlenie weselnej przestrzeni, ale i jej dekorację - zdobią nie tylko wieczorem i nocą.

Białe lub kolorowe, z aplikacjami z bibułkowych motyli, kwiatów, w kształcie kuli lub walca stworzą magiczny klimat. Od charakteru przyjęcia, jego umiejscowienia i waszego pomysłu zależy, jaki efekt uzyskacie.

 

POMPONY, ROZETY, GIRLANDY - PAPIEROWE DEKORACJE WESELNE

 

 

Bez wątpienia świetliste bibułkowe kule idealnie pasują do wesela organizowanego na łonie natury: w parku, ogrodzie, na plaży. Widok drzew udekorowanych w lampiony, czy podwieszonych pod dachem namiotu zapiera dech w piersiach.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby atmosferę letniego wieczoru przenieść do wnętrz weselnego domu. Białe kule u sufitu, ozdobione wstążkami i konstrukcjami origami prezentują się nadzwyczaj elegancko.

 

DEKORACJE SUFITU W WESELNEJ SALI

 

 

Lampiony łatwo znaleźć w sklepach z wyposażeniem wnętrz i marketach budowlanych. Przeważnie sprzedawane są w elementach (osobno klosz, osobno okablowanie), dzięki czemu możecie sami zdecydować, co będzie źródłem światła: świeca czy żarówka.

W przypadku sztucznego światła macie do wyboru zasilanie prądem lub baterią słoneczną, która nie ogranicza was w kwestii umiejscowienia lampionów.

 

JESZCZE WIĘCEJ BLASKU!

 

 

Dla miłośników światła zamkniętego w latarenkach ciekawym pomysłem mogą być szklane lampiony. Zrobione z butelek, słoiczków, wyposażone w druciane uchwyty, fantastycznie ozdobią przyjęcie weselne w stylu romantycznym lub wiejskim.

 

 

SIEDEM PRZYKAZAŃ EKOLOGICZNEGO WESELA

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź