Planowanie ślubu i wesela - kiedy warto zrobić przerwę?

Kiedy i dlaczego warto zrobić sobie przerwę w planowaniu ślubu?

fotografia: WhiteStory.pl

 

Jeżeli nie będziesz ostrożna, planowanie ślubno-weselnego przyjęcia może pochłonąć nawet rok Twojego cennego życia! Podczas planowania tego ważnego dnia często zdarza się, że przyszła panna młoda po prostu gubi się w gąszczu pinterestowo-instagramowych inspiracji, porad i własnych wizji. Najpierw nieśmiało zaczynasz marzyć o romantycznym ślubie w plenerze, zaraz potem, nie wiadomo jak i kiedy, zamęczasz się myślami, czy aby po raz trzeci, tak dla pewności, nie wysłać wiadomości do swojej dekoratorki z kolejnym pytaniem o bukiety na weselne stoły... Kiedy tak się dzieje to znak, że czas na krotką przerwę!

Możesz mieć wrażenie, że masz jeszcze zbyt wiele do zrobienia, ale zaufaj nam, będziesz zadowolona, że to zrobiłaś.

Przed Wami kilka dowodów na to dlaczego przerwa w planowaniu ślubu może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

 

 

Kiedy zrobić sobie przerwę w planowaniu ślubu?

 

Spokój ducha w dniu ślubu

 

Poważnie, zdrowie psychiczne i komfort przyszłej pary młodej są niezwykle ważne nie tylko w dniu ślubu, ale także przed i po.

Nie dopuszczaj do momentu, w którym nawet w nocy budzić Cię będą koszmary.

 

fotografia: Gałązka Fotografia

 

 

Związek jest najważniejszy

 

Upewnij się, że nie zaniedbujesz swojego partnera!

Wiemy, że na liście weselnej jest wiele rzeczy "do zrobienia", ale może nadszedł czas, aby zamiast tego zaplanować na przykład randkę, lub kameralne spotkanie ze znajomymi, z którymi możecie się po prostu dobrze bawić.

 

fotografia: BrodiFotografia

 

 

Realia a oczekiwania

 

Zmierz się z faktami. Na ślubie, podobnie jak życiu, dzieją się nieoczekiwane rzeczy. Nawet jeśli sama poustawiasz wszystkie 200 winietek na weselne stoły i nawet jeśli sama podopinasz wszelkie szczegóły z weselnej listy, to i tak nie wszystko może pójść wg planu i po Twojej myśli.

Jeśli więc spędzasz cały swój czas i energię nad nadmiernym planowaniem ślubu, z pewnością będziesz rozczarowana, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.

 

fotografia: Patrycja Kierońska Subtelna Fotografia

 

 

Świeże spojrzenie na własny ślub

 

Jeśli czujesz się niespokojna, przytłoczona i niezdecydowana w jakiejś kwestii dotyczącej planowania ślubu, zdecydowanie zrób sobie tygodniową przerwę od wszystkich ślubnych blogów, czasopism i stron internetowych. Odłącz się i pomyśl czego naprawdę Ci potrzeba!

W ten sposób, kiedy wrócisz do tych wszystkich wspaniałych inspiracji, twoja głowa będzie wypoczęta, a Ty będziesz miała świeższe i kreatywne podejście do wszystkich spraw.

 

fotografia: Światłokolorowi

 

 

Najważniejsza jest WASZA MIŁOŚĆ

 

Waszym celem jest przecież wspólne wejście na nową drogę życia. Być może, podczas procesu planowania zapomniałaś co jest sednem sprawy.

Biorąc pod uwagę fakt, że to Wy jesteście tu kluczem, na pewno warto wziąć krótki "urlop" od planowania ślubu. Wówczas będziesz w stanie ponownie skupić się na tym, co najistotniejsze - najważniejszym kroku życiowym, który zamierzasz zrobić, i wszystkich wspaniałych ludziach, którzy przyjdą Was wspierać.

 

fotografia: Lucjan Wójcik Fotografia

 

Pomyśl, jaką moc ma Wasza miłość, że to ona jest najważniejsza w dniu ślubu, a reszta to tylko szczegóły!

 

 

Zobacz także:

10 OZNAK, DZIĘKI KTÓRYM POCZUJESZ, ŻE ZNALAZŁAŚ TĘ JEDYNĄ

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź