Pomysł na wesele – drewniane dekoracje z duszą

Ciekawym wyborem jest wykorzystanie drewna i dodatków współgrających z Waszym kolorem przewodnim. Zaczynając już od zaproszeń, możecie dać sygnał gościom, jakiego stylu wesela mogą się spodziewać.

 

Studio Zonarti przedstawia: 

Jesteście zaręczeni? Gratulacje, to cudowny okres w Waszym życiu! Decyzja o pobraniu się rozpoczyna wspaniałą podróż, której celem jest ślub i wymarzone wesele.

Przygotujcie się Droga Młoda Paro. Będziecie wędrować krętą drogą miedzy Waszymi wyobrażeniami a rzeczywistością, napotkacie ciągłe kompromisy i zwątpicie nie raz – to pewne.

Wybierając wygląd Waszego dnia, zwracajcie uwagę na szczegóły. Goście z pewnością je docenią. 

Rodzina oraz znajomi z niecierpliwością wyczekują Waszych zaślubin. Wasi przyszli goście byli już na niejednym weselu i są przygotowani na pewien schemat.

Może warto zrobić trochę inaczej niż wszyscy– wprowadzić swoich gości w klimat Waszego wielkiego dnia, zaczynając już od zaproszeń a na wystroju sali weselnej kończąc. W końcu pobieracie się jeden raz na całe życie…

 

 

Szukając oryginalności warto zastanowić się nad motywem drewnianych dekoracji na Waszym przyjęciu. Drewno mówiąc wprost – żyje, a dekoracje z niego wykonane mają duszę! Najczęściej zamawiane przez nowożeńców papierowe akcenty często niestety nie są w stanie spełnić pokładanych w nich oczekiwań. 

W ofercie Studia Zonarti ze Sławkowa znajdziemy autorskie stylistycznie dopasowane dekoracje, które mogą posłużyć za jedną z inspiracji.
 
Ciekawym wyborem jest wykorzystanie drewna i dodatków współgrających z Waszym kolorem przewodnim. Zaczynając już od zaproszeń, możecie dać sygnał gościom, jakiego stylu wesela mogą się spodziewać. 
  
To samo tyczy się samego przyjęcia – już od wejścia na salę dekoracje wprowadzają w unikalny klimat. Wykonane są w technice cięcia oraz grawerowania laserowego z wykańczanymi ręcznie detalami.

Większość papierowych zaproszeń z czasem ląduje w szufladzie bądź między książkami. Drewniane zostaną na dłużej w pamięci Waszych Gości.

 

 

Bardzo elegancko i z pomysłem prezentują się również inicjały na stół Pary Młodej. Fotograf dostaje szanse na zrobienie wspaniałych ujęć z Wami w roli głównej. Można je również z powodzeniem wykorzystać podczas sesji plenerowej. 

Winietki oraz zawieszki na alkohol to ważna dekoracja – widzą ją wszyscy bezpośrednio przed sobą. Papierowe dekoracje często lądują w śmietnikach zaraz po przyjęciu.

Drewnianą winietkę goście mogą zabrać ze sobą do domu lub pracy – jako wystrój biurka. Drewniane mogą być również podarunki dla gości, które dostaną razem z ciastem lub wódką przy wyjściu. 

Podobne stylistycznie dopasowane akcenty mogą towarzyszyć Waszym bliskim przez cały wieczór. Goście z pewnością docenią Wasze starania i pomysł na wyjątkowy wystrój. Zarówno oni jak i Wy nie zapomnicie tego wyjątkowego dnia na długo…

 

Drewniane cudeńka możecie znaleźć bezpośrednio na stronie Studio Dekoracji Ślubnych ZONARTI

Zonarti

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź