Przyjęcie weselne w kryształowym blasku

Nic piękniej nie rozprasza świetlnej wiązki, jak miesternie wyszlifowane szkło kryształu.

fotografia: WhiteStory.pl

 

Jak niezwykle istotną kwestią w aranżacji wnętrza jest światło, zarówno jego główne źródło, jak i punkty doświetlające, nie trzeba nikogo przekonywać.

Warto pamiętać o tym również podczas tworzenia wyjątkowego klimatu w sali weselnej. Jasność wprowadzona z pomocą lamp, świec, ale i materiałów odbijających światło, doda miejscu ciepła i elegancji. Nic piękniej nie rozprasza świetlnej wiązki, jak miesternie wyszlifowane szkło kryształu.

Co powiecie na wesele w kryształowym blasku?

 

Żyrandol

Cudownie, jeśli przyjdzie wam świętować dzień swojego ślubu w wyjatkowej sali balowej, którą oświetlać będzie ogromny żyrandol z dziesiątkami mieniących się pryzmatów.

Taki element często ma decydujacy wpływ na klimat, jaki panuje we wnętrzu, precyzując charakter przyjęcia. Zamiast jednego "króla sufitu", sala moze być ozdobiona kilkoma mniejszymi żyrandolami.

 

 

Nastrojowe połączenie 

W połączeniu z bielą, pastelowymi barwami oraz oczywiście z połyskującym złotem czy srebrem kryształowe elementy rozświetlą miejsce w wyjątkowy sposób. Doskonały pomysł na wesele w szybko szarzejące zimowe dni :)

 

zobacz także: 

ŚLUB I WESELE POŁYSKUJĄCE ZŁOTEM

 

 

 

Wykorzystanie kryształów do dekoracji weselnych stołów to świetny pomysł, zwłaszcza na wesela w stylu luksusowej elegancji.

Trudno o bardziej wyrafinowane detale na stołach, niż gustowne kryształowe świeczniki. Mogą to być formy rustykalne, grawerowane, ze zwisającymi sopelkami, ale i nowoczesne, w całości wykonane z transparentnego, najczęściej z dmuchanego szkła.

 

zobacz także: 

KOLOROWE OBRUSY NA WESELNYCH STOŁACH

 

 

Jako detal rozpraszający światło, doskonale sprawdzą się kryształowe sznury. Mogą zwisać swobodnie z dekoracyjnych drzewek, świeczników czy kwiatowych kompozycji w centum stołu.

Kryształowe drobiazgi w postaci podstawek na winietki, małych koralików, niczym konfetti rozrzuconych między nakryciami, to ciekawy pomysł na "rozpromienienie" stołów. Do tego kryształowe szkło na napoje, kieliszki na wino, pierścienie na serwetki...

 

zobacz także: 

DEKORACJE SUFITU W WESELNEJ SALI

 

 

Panna młoda połyskująca kryształowym blaskiem idealnie wpasuje się w lśniącą aranżację sali weselnej.

Trudno się oprzeć mieniącej się biżuterii, lśniącym kryształkami szpilkom czy małej torebeczce wysadzanej dziesiątkami małych klejnocików ;)

 

zobacz także: 

BIŻUTERIA DLA KSIĘŻNICZEK

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź