Przyjedź 21 stycznia do Wrocławia na Panienki i sukienki!

Chciałabyś sprzedać swoją suknię ślubną, ale nie wiesz jak? Chciałabyś kupić wyjątkową suknię ślubną, ale nie wiesz gdzie? Slodkave ma na to pomysł!

 

Przyjedź 21 stycznia do Wrocławia na Panienki i sukienki

O ile zakup sukni ślubnej nie stanowi jako takiego problemu, to już jej sprzedaż owszem. Podczas współpracy z naszymi Parami, często gościmy w salonach sukien ślubnych. Doradzamy, odradzamy, pamiętamy o terminach. Po pięknym ślubie i jeszcze lepszym weselu, kiedy emocje już opadną i wraca racjonalne myślenie, pojawia się pytanie - co mam zrobić ze swoją suknią ślubną?

 

 

Jeśli jesteś sentymentalna i chcesz ją zachować dla pokoleń, albo po prostu chcesz na nią od czasu do czasu popatrzeć - doskonale to rozumiemy. Z doświadczenia wiemy, że jest jednak szerokie grono kobiet, które chętnie sprzedałyby swoją suknię ślubną, nie wiedzą natomiast jak i gdzie mogą to zrobić. Poznałyśmy również Panienki, które niekoniecznie chcą wydać fortunę na salonową kreację, a chcą tego dnia wyglądać i czuć się wyjątkowo. 
Dlatego właśnie zrodziła się w naszych głowach idea spotkania Panienki i Sukienki.

 

Panienki i sukienki to spotkanie, podczas którego Panienki, będą miały możliwość znalezienia swojej wymarzonej sukni ślubnej, a Panie, które mają już za sobą Wielki Dzień, będą mogły przekazać ślubną kreację w dobre ręce i nadać jej drugie życie. 

Zapraszamy Was serdecznie 21-go stycznia do lokalu Parish we Wrocławiu, przy ul. Św. Antoniego 2/4, w godzinach 10:00-14:00. 

 

SZUKASZ SUKIENKI?

Zapraszamy Cię w niedzielę, 21-go stycznia na godzinę 10:00. Będą na Ciebie czekać suknie posegregowane według rozmiarów, a także przymierzalnie i lustra. No i my! :)

 

CHCESZ PRZEKAZAĆ SWOJĄ SUKIENKĘ ŚLUBNĄ?

 

- Wypełnij formularz zgłoszeniowy - link do formularza 


- Jeśli nie możesz wypełnić formularza online, skontaktuj się z nami: kontakt@slodkave.pl


- W dniu spotkania, zapraszamy Cię na godzinę 09:00, tak żebyśmy zdążyły odpowiednio wyeksponować suknię.


- Jeśli nie możesz być obecna 21-go stycznia, a mimo wszystko chciałabyś pokazać swoją suknię, napisz do nas - odbierzemy ją od Ciebie.

 

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: Panienki i sukienki

 

Do zobaczenia!
Slodkave - Alicja i Sonia

 


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź