Romantyczny i Stylowy Glamour - Trendy 2016

Sesja Romantyczny i Stylowy Glamour powstała z potrzeby inspirowania do tego, co piękne, eleganckie, ponadczasowe. Na każdym jej w etapie, w każdej podejmowanej decyzji przyświecała mi jedna myśl: pokazanie ponadczasowej elegancji w połączeniu z obecnymi trendami.

Przepiękne zdjęcia ukazują styl Glamour w całej okazałości, od miejsca, poprzez dekoracje, stylizacje pary młodej, a nawet wygląd słodkiego stołu. Nawiązują one jednocześnie do przyszłorocznych trendów w kolorystyce: do miękkich pasteli oraz kolorów na Wiosnę 2016 ogłoszonych przez Pantone Color Institute, które będą wszechobecne podczas przyjęć w 2016 roku.

Grono profesjonalistów i najlepszych firm w branży ślubnej biorących udział w sesji stworzyło scenerię, dzięki której możemy przenieść się w niezwykły świat elegancji przyprawionej nutą romantyczności. Niezwykłości sesji dodaje fakt, że wzięła w niej udział para modeli ślub (Oliwka Jarocka jest finalistką podczas tegorocznych wyborów Miss Polski), których łączy prawdziwa miłość i czekają niebawem na swój własny, mamy więc nadzieję, że zainspiruje ona wiele przyszłych par młodych, bo przecież elegancja jest ponadczasowa.

 

 

 

CEREMONIA:  

Bajkowa sceneria sprawia, że podczas ceremonii nie może zabraknąć magii. Dzięki wspaniałym dekoracjom oświetlonym ciepłem świec osiągnęliśmy efekt baśniowości, stworzyliśmy miejsce, w którym nasza para mogła błyszczeć w stylu Glamour.

Cudowna, elegancka kreacja panny młodej oraz nienaganny strój pana młodego idealnie wpisują się w niezwykłą atmosferę miejsca i chwili, gdy ona i on wypowiedzą sobie tak krótkie, a zarazem tak wymowne słowo: TAK.

 


 
 


SŁODKI STÓŁ:  

Słodki Stół w wydaniu Glamour to miejsce, które zachwyca. Kryształowe ozdoby, piękne kwiaty, świece w ozdobnych świecznikach nadają mu elegancji, a starannie wykonane słodkości sprawiają, że nie można przejść obok niego obojętnie.

Słodki Stół w stylu Glamour to również idealnie dobrane detale z dbałością o każdy szczegół. Umieszczając w tej scenerii parę młodą tworzymy niezwykły, baśniowy świat. Prześliczna suknia panny młodej jest elegancka i romantyczna zarazem, a w połączeniu z odpowiednio dobraną biżuterią tworzy niezwykłą stylizację.

Te wszystkie elementy składają się na scenerię, która stanie się marzeniem niejednej przyszłej panny młodej.

 

 


 
 
STÓŁ PARY MŁODEJ: 

Nasza propozycja Stołu Pary Młodej w wersji Romantyczny i Stylowy Glamour.

Przepiękne nakrycia, niezwykłe detale, dekoracje kwiatowe oraz romantyczne świece tworzą tak niezwykły klimat, że każdy chciałby zasiąść przy tak nakrytym stole. Zrobiła to nasza param młoda: panna młoda w sukni, która jest kwintesencją elegancji wraz z panem młodym ubranym w klasyczny garnitur dzięki swojej miłości i wyglądowi sprawili, że był to naprawdę Romantyczny i Stylowy Stół Pary Młodej.

 

 

Wszystkie firmy i osoby które uczestniczyły w sesji: 

Szczególne podziękowania za ogromne zaangażowanie i koordynację całego wydarzenia, składamy Pani Kasi z Firmy REVO Events, która naszym zdaniem niebawem podbije całą branżę ślubną.  Wielka motywacja Pani Kasi, niezwykłe zdolności organizacyjne i nieocenione zaangażowanie w pracę, są wyznacznikiem jej przyszłych sukcesów jako organizatorki i konsultantki ślubnej. Jeżeli szukacie kogoś oddanego, zaradnego i pełnego pomysłów do organizacji waszego ślubu lub przyjęcia - zdecydowanie polecamy REVO Events

Alex Dekoracje - florystyka

Beata Urbańska/Łukasz Urbański - Stylista fryzur

Blanc Mari'Clo- Meble i zastawa

D&A Photography - Fotograf

Giacomo Conti - Garnitury

Laurelle - Suknie

Maciej Makuszewski - Model

Monika Zbrzeźna - Makijaż

Novia Blanca- Biżuteria

Oliwka Jarocka - Modelka

Pałac Prymasowski - Miejsce

Revo - Organizacja przyjęć

Słodko w Ustach - Słodkości

Soap Bubble- Papateria

Ślub na Głowie - Portal ślubny

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź