Róże ogrodowe i angielskie – inspiracje na romantyczny bukiet

Zainspiruj się cudownymi bukietami ślubnymi z róż!

fotografia: LoveStory Wedding

 

Róża - królowa kwiatów, ze względu na cudowny zapach, piękno i bogactwo form oraz kolorów, stanowi jeden z najczęściej spotykanych symboli roślinnych. Jest także najbardziej klasycznym kwiatem w ślubnych bukietach oraz dekoracjach.

Róże to symbol miłości i niewyczerpane źródło inspiracji. Różane bukiety nigdy nie wyjdą z mody, nie tylko przez swój naturalny urok i bogactwo kolorów, ale także dzięki, temu, że świetnie łączą się z innymi kwiatami i roślinami, tworząc oryginalne i pełne wdzięku wiązanki. 

 

 

 

Róże ogrodowe będą hitem nadchodzącego sezonu ślubnego. Zanosi się na to, że wyprzeć mogą nawet tak popularne do tej pory piwonie, ewentualnie mogą one stanowić z nimi zgrany duet w bukiecie ślubnym. 

Gdy zaczynamy poszukiwania kwiatowych inspiracji, bierzemy pod uwagę nasze własne upodobania, sezonowość, a także styl wesela.

Róże to kwiaty uniwersalne, które znajdą uznanie nie tylko u miłośniczek klasyki. Dzięki odpowiednim dodatkom, odnajdą się w każdym stylu: glamour, boho, rustykalnym czy romantycznym. 

 

 

 

Róże angielskie w bukiecie ślubnym

 

Należą do nich współczesne odmiany, które po swoich poprzedniczkach przejęły romantyczny wygląd wraz z okazałymi, pachnącymi kwiatami,  które po starych odmianach odziedziczyły romantyczne, piękne i cudownie pachnące kwiaty, natomiast od współczesnych odmian zdrowie i trwałość. 

Występują, podobnie, jak tradycyjne róże w tonacjach białych, kremowych, różowych, żółtych i brzoskwiniowych. Można je z powodzeniem dopasować do każdego stroju i nastroju panny młodej :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź