Sala weselna de lux

Oto garść inspiracji na temat ekskluzywnych wnętrz i wysublimowanych dekoracji weselnych - do marzenia i realizacji.

fotografia: Hotel Bacówka Radawa & SPA ****

 

Bajkowa suknia, porażający pięknem bukiet kwiatów, wysadzane kryształami szpilki (od znanego projektanta ;)) i nieskończenie wytworny bal w sali lśniącej przepychem u boku ukochanego... Która z was nie śniła o spełnieniu choćby jednej z powyższych fantazji? Pewnie gdzieś tam zabłąkała się myśl o królewnie z bajki, taka malutka, niewinna myśl. Nic w tym złego, po to są marzenia: żeby je mieć i... próbować spełnić.

Lubimy piękne przedmioty, miło jest się otaczać rzeczami luksusowymi i w dobrym guście. Jeśli nie na co dzień, to z pewnością w momentach szczególnych. Takich, jak dzień ślubu i wesela. Zatem dziś pójdziemy za fantazjami: oto garść inspiracji na temat ekskluzywnych wnętrz i wysublimowanych dekoracji weselnych - do marzenia i realizacji.

 

 

Planowanie i rozkład

Jednym z elementów tworzących wnętrze wysokiej klasy jest jego spora powierzchnia i panujące w nim ład i estetyka. Zarówno w formie, kolorze, jak i detalu nie ma miejsca na efekt przypadkowości.

Prawidłowo rozplanowane stoły (te okrągłe sprawiają wrażenie wyższej klasy, swobodnej przestrzeni) z jednakowo udekorowanymi krzesłami i gustownymi nakryciami to jedna z ważniejszych zasad tworzenia eleganckiego wnętrza. Piękna podłoga, wysoko zawieszony sufit, duże okna to zalety baśniowej sali balowej nie do przecenienia. 

 

 

Światło

Nic tak nie tworzy nastroju i wymarzonego efektu we wnętrzu jak światło. Odpowiednio dobrane i umiejscowione źródła światła: kryształowe żyrandole, srebrzone świeczniki, szklane wazy ze świecami definiują wnętrze, nadają mu klasy i elegancji.

 

Kwiaty 

Idealnym dodatkiem przydającym wnętrzu splendoru są kompozycje ze szlachetnych kwiatów. Różane kule, bukiety z lilii, girlandy z hortensji, kalii w wykwintnych wazach, wysokich naczyniach, stojakach, rytmicznie pojawiające się na każdym stole czy wzdłuż ścian podkreślą wyjątkowo elegancki charakter miejsca i uroczystości. Idealnie, jeśli nawiązują do bukietu panny młodej.

 

 

Dodatki 

Jako że diabeł tkwi w szczegółach, również podczas aranżacji przyjęcia we wnętrzu luksusowym nie należy nich zapominać.

Detale stylizacji podkreślą ogólny wyraz wnętrza. Jednakowe, nienagannie nakryte stoły, drobiazgi dekoracyjne, winietki, menu dla każdego gościa. Szlachetne materiały i formy, dużo bieli, mięsistych tkanin, kryształu. Interesująco i z klasą wyeksponowane potrawy, dobrze wyszkolony, czujny personel, elegancka oprawa muzyczna. To wszystko ma szansę sprawić, że wygląd sali nie będzie w konflikcie z wrażeniami i zadowoleniem gości, którzy powinni poczuć się tego dnia wyjątkowo dopieszczeni i usatysfakcjonowani.

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź