Sesja buduarowa – wszystko, co powinnyście wiedzieć

Najnowszy trend! Co to jest sesja buduarowa, dlaczego warto ją wykonać i jak ją zorganizować?

 

Buduarowa sesja fotograficzna to nie tylko doskonały pomysł na prezent dla przyszłego męża, ale również okazja do spróbowania czegoś nowego; odkrycia swojego ciała w obiektywie profesjonalnego fotografa i poczucia się ultrakobieco. 

 

źródło: Brit Morin

źródło: weddingforward.com

źródło: rosawangphotography.com


Sesja buduarowa – co to jest?

Sesja buduarowa ma na celu uwiecznić Twoje piękno w szlachetnej, eleganckiej oprawie. Zdjęcia buduarowe to wytworne hotelowe wnętrza lub specjalnie przygotowane atelier w stylu glamour, koronkowa bielizna, gorsety, pończochy i szpilki. Uwodzicielskie pozy i tajemnicze spojrzenia.

Wszystko po to, by wzbudzić zachwyt u swojego mężczyzny, ale i po to, by poczuć się wyzwoloną z kompleksów i czerpać z tego doświadczenia jak najwięcej radości i satysfakcji.  


źródło: theknottybride.com

źrodło: brideandbeyond.com.ph

źrodło: Koby Brown, Archetype

 

W co się ubrać?

Jest to doskonała okazja by założyć coś, na co wcześniej nie miałabyś odwagi. Możesz także wybrać bieliznę, w której czujesz się najlepiej, jednak pamiętaj, że to wyjątkowa sesja, więc warto wybrać coś niecodziennego.

Pamiętaj też o biżuterii, seksownych szpilkach, a może także o kapeluszu, wianku czy kwiatach – sesje buduarowe mogą być także stylizowane. 


źródło: boudoir photography vancouver

źródło: snapknot.com

źródło: mybridalpix.com

źrodło: weddbook.com

 

Makijaż i fryzura

Przed sesją warto zrobić profesjonalny makijaż, który powinien być mocniejszy niż ten codzienny. Najlepiej oddać się w ręce sprawdzonej wizażystki, która na stałe współpracuje z fotografem – wtedy mamy pewność najlepszego efektu, także dzięki poprawkom podczas sesji. Wizażystka często także układa odpowiednią fryzurę, ale można oczywiście udać się wcześniej do swojego salonu fryzjerskiego. Najczęstszą fryzurą podczas sesji buduarowych są rozpuszczone, miękko opadające na twarz zmysłowe loki. 

 

źrodło: pinterest.com

źrodło: bridalmusing.com

źrodło:burnett'sboard.com
 

Gdzie wykonać sesję?

W zależności od wybranej opcji, sesja buduarowa może trwać od 1,5 godziny do nawet 5 godzin. Z fotografem możesz spotkać się w zaciszu swojej sypialni, w jego specjalnie przygotowanym atelier, wynajętym stylowym apartamencie lub nawet na świeżym powietrzu. Jeśli sesja będzie odbywać się w Twoim domu, pamiętaj by odpowiednio przygotować przestrzeń, usuwając zbędne przedmioty i odsłaniając okna tak, by światło w jak najlepszy sposób wypełniało pomieszczenie. Sesje domowe najlepiej wykonywać do południa.  

 

źródło: Bay Area Intimate Wedding Boudoir

źródło: bridal boudoir photography by vancouver photographer jennifer williams

źrodło: weddbook.com

źrodło: pinterest.com / notey

źrodło: pinterest.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź