Slow Wedding Day by K6 – to pierwsze na Śląsku Alternatywne Targi Ślubne.

W odróżnieniu od tych tradycyjnych, wydarzenie ma na celu prezentację oferty niszowych, kreatywnych, świeżych marek z branży ślubnej.


 

Slow Wedding Day by K6.  W odróżnieniu od tych tradycyjnych targów, wydarzenie ma na celu prezentację oferty niszowych, kreatywnych, świeżych marek z branży ślubnej, wpisujących się w klimat Slow Wedding, czyli ślubu  bez sztampy, zadęcia i kiczu. To celebracja spotkania w gronie rodziny i przyjaciół w luźnej atmosferze. Zachowanie proporcji między podniosłością okazji, niewymuszoną elegancją, luzem i nonszalancją.

Stawiamy na naturalność i siłę prostoty. Nasze motto: „Less is More”. 

 

 

Jak na NIEtypowe wydarzenie przystało, odbędzie się ono w nietypowym miejscu – Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, zwanej potocznie K6.

To przywrócona na nowo do życia  dawna gorzelnia w Czechowicach – Dziedzicach - klimatyczne, offowe  miejsce wydarzeń w duchu Slow, takich jak warsztaty kulinarne, koncerty, sesje fotograficzne, szkolenia, imprezy i wydarzenia pop-up  oraz nietypowe śluby. 

 


 
Wśród Wystawców znajdą się firmy, które jako pierwsze na polskim rynku pokazały odważne, świeże podejście do oferty ślubnej, wykraczające poza weselny standard, inspirujące, wytyczające nowe trendy. Będą więc niszowi projektanci sukien ślubnych, personalizowanych dodatków hand made, autorskiej biżuterii, oryginalnych papeterii, floryści, fotograficy, muzycy, alternatywny catering i najmodniejsze „naked cakes” .

Wśród Partnerów i Patronów Medialnych doświadczeni konsultanci oraz blogi o świeżym spojrzeniu w podejściu do ślubu i wesela. Wspólnie chcemy promować nowe, niesztampowe podejście do ślubu i wesela.

 

 

Poza tym będzie to po prostu Slow dzień w K6 – z wyplataniem wianków i biżuterii z kwiatów czy drukowaniem “Save the date” na zabytkowej, drukarskiej prasie. Będzie można zobaczyć jak zaaranżować miejsce ceremonii w plenerze, napić się lemoniady, kawy jakości Speciality z Coffeetrucka, spróbować slow przekąsek z grilla.

“Dzikie” otoczenie wokół K6 właśnie w maju nabiera mocy, mamy więc nadzieję, że nie zabraknie też hitu K6 , a więc pesto z pokrzywy. Będzie prosto, naturalnie, normalnie. Pokażemy, że można inaczej ;)

 

 

Z A P R A S Z A M Y   S E R D E C Z N I E !!!

Dorota Proske
Właściciel/ Slow Event Designer/ K6

502 619 454

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź