W dniu ślubu bez okularów lub soczewek

Panna młoda bez okularów i soczewek? Dzięki zabiegowi korekcji wzroku Lentivu jeszcze przed ślubem zdążysz bezpiecznie, trwale i bez bólu pozbyć się wady wzroku. Tak jak Agnieszka i Paulina, które wygrały zabieg Lentivu w naszym konkursie.

 

Najważniejszy dzień w życiu i… te szpecące okulary!

Tymczasem dzięki Lentivu – bezpiecznej metodzie korekcji wzroku - możesz bezboleśnie i w bezpieczny sposób pozbyć się wady wzroku w ciągu niespełna godziny! A już następnego dnia po zabiegu wracasz do gorączki przedślubnych przygotowań i codziennych zajęć.

Wada wzroku przestaje być Twoim problemem! Poznajcie prawdziwe historie dziewczyn, które jeszcze niedawno nosiły okulary. Dzięki zabiegowi Lentivu odzyskały ostrość widzenia i w dniu swojego ślubu wystąpiły już bez wady wzroku, bez okularów czy soczewek!

 

Lentivu – wspaniały prezent ślubny na nowy etap życia

 

Historia Agnieszki

Agnieszka nosiła okulary od ósmego roku życia. Soczewki wykluczyła ze względu na zespół suchego oka. Męczyła się z dużą wadą, bo aż -9 dioptrii. Okulary przeszkadzały jej w wielu czynnościach, były ciężkie i nie dodawały uroku... Wzrok szybko się męczył. Z powodu wady wzroku Agnieszka nie mogła uprawiać praktycznie żadnych sportów. Nie chodziła na basen, chociaż tak lubi pływać.

Całkiem niedawno, podczas przygotowań do ślubu, Agnieszka przeczytała w internecie o mikrosoczewkowej korekcji wzroku Lentivu, która pozwala raz na zawsze pozbyć się wady wzroku i zapomnieć o okularach. Wzięła udział w konkursie „Ślub bez wady wzroku” i wygrała zabieg Lentivu. Przysięgę małżeńską składała już bez okularów! Zabieg Lentivu okazał się wspaniałym prezentem ślubnym. Z obrączką na palcu i bez okularów na nosie rozpoczęła zupełnie nowy etap w swoim życiu.

 

Przypadek Pauliny

Wada wzroku Pauliny to -3,75 dioptrii i astygmatyzm. Wada została zdiagnozowana w podstawówce i pogłębiała się z wiekiem. Przez 10 lat Paulina nosiła soczewki, bo w okularach czuła się niekomfortowo i nieatrakcyjnie. Męczyły ją wiecznie ubrudzone lub zaparowane szła. Nie mogła też zbyt często nosić soczewek, gdyż jej oczy szybko się męczyły, były podrażnione i zaczerwienione. Dokuczało jej też uczucie suchości oka, od czasu do czasu cierpiała na zapalenie spojówek. Paulina również na etapie przygotowań do ślubu pierwszy raz usłyszała o zabiegu Lentivu. Podobnie jak Agnieszka, zgłosiła się do konkursu, w którym wygraną był właśnie zabieg korekcji wzroku w nowoczesnej klinice okulistycznej Optegra.

 

 

Dla kogo korekcja wzroku Lentivu

Zabieg Lentivu można porównać z wizytą w gabinecie kosmetycznym. Korekcja wady w jednym oku trwa około 20 sekund, a w sali operacyjnej przebywasz najwyżej kilkanaście minut. Co ważne, w czasie zabiegu nie będziesz czuła żadnego bólu. Zabiegi mikrosoczewkowej korekcji wzroku można przeprowadzić u większości krótkowidzów (noszących tzw. okulary minusowe do -10,0 D) i astygmatyków (noszących tzw. okulary cylindryczne do 5,0 D).

Przekonaj się, czy Lentivu jest dla Ciebie: wystarczy umówić się na wizytę kwalifikacyjną w jednej z klinik okulistycznych Optegra. Jeśli nie zakwalifikujesz się do żadnej z metod korekcji wzroku, otrzymasz zwrot kosztów wizyty. I pomyśl, jak wspaniale będzie w dniu ślubu patrzeć na ukochanego i najbliższych bez okularów czy soczewek. Ciesz się swobodą i wygodą na nowej drodze życia!

 

Więcej informacji o Lentivu:www.optegra.com.pl/Lentivu

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź