Ślub marzeń na Cyprze

Jak w prosty sposób zorganizować polski ślub i wesele na Cyprze?

 

Ślub  Na Cyprze 

 

Moja przygoda z Cyprem zaczęła się ponad dwanaście lat temu. Kiedy wylądowałam na parnej i gorącej płycie lotniska w Larnace, pod koniec października, nawet nie przypuszczałam, że na stałe zwiążę się z tym miejscem. Zostałam tam wysłana z zimnej i deszczowej Anglii na projekt burzenia fabryki chemicznej. Miałam zajmować się ochroną środowiska, co dla Cypryjczyków było czymś odległym i niezrozumiałym. Ale przyjęli mnie z otwartym sercem.

Zakochałam się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia, w przepięknych krajobrazach, wspaniałej, słonecznej pogodzie, pysznym jedzeniu. Ale przede wszystkim byłam zachwycona serdecznością i gościnnością Cypryjczyków. Po wielu latach postanowiłam zacząć spełniać marzenia innych, dlatego otworzyłam własną firmę.  AMBitious P&C została założona z myślą o Parach, które chciałyby się pobrać w pięknym i egzotycznym miejscu, ale nie wydawać majątku.  

 

 

polskie ślub na Cyprze, para młoda, slubnaglowie

 

 

Jak zorganizować polski ślub za granicą? 

 

Korzystając z naturalnych bogactw Cypru, pięknej, słonecznej pogody, wspaniałych scenerii wybrzeża Morza Śródziemnego, a także zdobytej wiedzy i doświadczeniu, podczas organizowanych przez nas ceremonii ślubnych zapewniamy niezapomniane wrażenia. Możemy zorganizować kameralną uroczystość, tradycyjne nabożeństwo w obrządku rzymsko-katolickim, poprowadzonym przez jednego z polskich księży obecnych na Cyprze lub romantyczną ceremonię nad brzegiem morza, a także ceremonię podczas rejsu jachtem. Dzięki prostym procedurom, jak również niskim opłatom, nasza oferta dostępna jest dla wszystkich.

 

Podstawowy pakiet, obejmuje wszystkie usługi potrzebne do zorganizowania ważnego ślubu i zawiera:

- załatwianie niezbędnych formalności (pomoc w uzyskaniu wymaganych dokumentów, zatwierdzenie ich w urzędzie, uzyskanie Aktu Małżeństwa w języku angielskim, uzyskanie klauzuli Appostille)

- opiekę polskiej konsultantki ślubnej na miejscu i transport podczas rejestracji dokumentów, a także w dniu ślubu

- romantyczną sesję fotograficzną podczas ceremonii i dodatkowo w plenerze (minimalna liczba zdjęć to 300)

- obecność świadków podczas ceremonii ślubnej, zarówno cywilnej jak i kościelnej.

 

Dodatkowe usługi jak filmowanie, bukiet, makijaż, usługi fryzjerskie (obie usługi wykonywane w miejscu zakwaterowania Pary), kolacja lub przyjęcie, a także transport dla gości, ustalane są w trakcie i zależą od decyzji Pary. Ceny oferowanych usług nie odbiegają od polskich.

Także wybór hotelu na Cyprze jest dowolny i zależy od Pary. Chętnie pomagamy w podjęciu decyzji dotyczącej miejsca zakwaterowania. Za każdym razem słyszymy od Par, które zdecydowały się na nasze usługi, że to była najlepsza decyzja, a ceremonia była ślubem marzeń. Dla osób, które zawarły już związek małżeński, możemy zaproponować ceremonię symboliczną lub odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Dzięki pasji i zdobytemu doświadczeniu, jak również kreatywności i profesjonalnemu podejściu od wielu lat z radością realizujemy marzenia Par. Każdą ofertę ślubną dopasowujemy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami i określonym budżetem.

 

 

 

 

 

Organizacja wesela na Cyprze 

 

Zdając sobie sprawę, jak wiele pytań pojawia się podczas przygotowań do ślubu, a także wykorzystując zdobytą wiedzę,  oferujemy dodatkowo warsztaty ślubne dla Panien Młodych na terenie Warszawy i okolic. Zawierają one zajęcia dotyczące mody ślubnej (pomoc w wyborze odpowiedniej sukni ślubnej dopasowanej do sylwetki, a także dodatków), makijażu i fryzury ślubnej. Warsztaty połączone są z indywidualną sesją zdjęciową, podczas której przyszłe Panny Młode mogą wypróbować makijaż i fryzurę przygotowaną przez specjalistów.

Anna Maria Balik  właściciel firmy AMBitous Projects & Consulting

 

AMBitious Projects & Consulting

Sardyńska 3/1

02-761 Warszawa

+48 799 922 720

slubnacyprze.net

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź