Ślub w stylu Boho Chic

Boho jest świetnym pomysłem na odzwierciedlenie swojej osobowości, zwłaszcza dla artystycznych dusz.

 

Trend Boho, popularny na całym świecie od 10 lat, nie traci na popularności, między innymi dzięki stylizacjom Sienny Miller czy Kate Moss. W USA jest to jeden z wiodących stylów ślubnych od kilku sezonów.

W Polsce Boho Chic dopiero raczkuje na tym gruncie, warto jednak wziąć go pod uwagę planując styl swojego ślubu i wesela.   

Jest to eklektyczna mieszanka stylu glamour, shabby chic, eko i hippie. To stylizacja dająca wiele możliwości, przeznaczona dla osób z dystansem podchodzącym do mody i sztywnych obyczajów.

Jest świetnym pomysłem na odzwierciedlenie swojej osobowości, zwłaszcza dla artystycznych dusz.

 

KOLEKCJA SUKNI MARKI LE BLANC NA SEZON 2017

 

źródło, zdjęć: wedluxe.com

 

To propozycja, która nie musi zbytnio obciążać portfela, gdyż tu liczy się przede wszystkim prostota, a wiele rzeczy można wykonać samodzielnie. Tutaj niemal wszystko jest dozwolone.

Możemy w 100 % oddać się stylowi Bohemian, lub połączyć go z eleganckim stylem glamour, wykorzystując inspirację fryzurami lub suknią.  

 

 

Stylizacja w stylu Boho

Prym wiodą koronki, swobodne kroje odsłaniające nogi czy plecy oraz transparentne, długie welony.

Z kolei makijaż w stylu Boho powinien być jak najbardziej naturalny, niemal niewidoczny. Dopuszczalne są mocniej podkreślone usta i policzki. 

Prawdziwa przyjemność to dobór dodatków. Tu możliwości jest mnóstwo i trudno o przesadę, gdyż styl ten naturalnie charakteryzuje się wielością ozdób.

Kapelusz, korale, bransoletki, dekoracyjna opaska na głowę, duże klipsy lub zwisające kolczyki to tylko część propozycji.

 

WELONY, WIANKI, WOALKI - ATRYBUTY PANNY MŁODEJ

 

Co jeszcze zawiera się w stylu Bocho Chic? Kwiaty prosto z ogrodu, luźne rozpuszczone włosy lub „niedbale” czesania z wykorzystaniem warkoczy czy kłosów.  To wszystko możesz zastosować w swoim ślubnym wizerunku.

W przypadku Pana Młodego, warto pomyśleć o nietypowym kolorze garnituru. Oryginalnym dodatkiem  będą szelki, kamizelka oraz mucha. 

 

LETNIE BUKIETY Z ŁĄKI I POLA

 

 

 

zobacz także: MAGICZNA SESJA PIĘKNEJ PARY: SONII & MATEUSZA

 

żródło zdjęć: onefabday.com

źródło zdjęć: www.brit.co

 

Miejsce i dekoracje

Wymarzonym miejscem na ślub w stylu Boho jest leśna polana, ogród lub duży imprezowy namiot. Ważne, by odbył się on na świeżym powietrzu, bo jedynie wtedy ta stylizacja nabiera właściwego znaczenia i uroku.

Ten dość swobodny styl nie pasuje do luksusowych wnętrz pałacyków czy dworków, chyba że jedynie wykorzystujemy część inspiracji Boho, a ślub utrzymany jest np. w stylu glamour.

Idealnie sprawdzą się tu ręcznie tworzone zaproszenia, ozdobione piórami, koronką, wstążkmi i kwiatami. Warto wykorzystać wiklinowe serca i ozdoby z drewna, które wprowadzą nieco rustykalnego klimatu. 

 

O CZYM PAMIĘTAĆ PLANUJĄC NATURALNY MOTYW WESELA?

 

źródło zdjęć: www.brit.co

 

SESJA BOHO LUX

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź