Ślub w stylu Country Chic

Country Chic to powrót do natury, swobody, polnych kwiatów i naturalnych materiałów.

 

Country Chic to często zaślubiny na świeżym powietrzu, w romantycznym ogrodzie, wesele zaś w okazałej stodole.

 

JAK ZORGANIZOWAĆ WESELE POD NAMIOTEM?

 

 

WESELE W STODOLE- PRAKTYCZNE PORADY

 

źródło zdjęć: www.weddingchicks.com

 

Coutry Chic wykorzystuje pokrewny styl, jakim jest Shabby chic. Był on niedawno jednym z wiodących trendów ślubnych i wciąż jest na topie. 

Określenie to wywodzi się z języka architektury wnętrz i określa styl, gdzie wykorzystuje się stare lub celowo postarzane meble i elementy dekoracyjne.

 

ŚLUBNE DIY CZYLI WŁASNORĘCZNIE WYKONANE DEKORACJE

 

źródło zdjęć: www.weddingchicks.com

 

Styl Country Chic najczęściej kojarzy się z klimatycznym, wiejskim domem pełnym niesamowitych przedmiotów z duszą, słoikami pełnymi pyszności i naturalnymi tkaninami.

Styl ten w ślubnych stylizacjach wykorzystuje typowe dla tego trendu pastelowe kolory: róże, złamaną biel, beże, żółcie i błękity.

 

SIEDEM PRZYKAZAŃ EKOLOGICZNEGO WESELA

 

żródło zdjęć: apracticalwedding.com

 

W stylu Country Chic panuje swoboda i kontakt z naturą. Najlepiej wesele zorganizować latem lub wczesną jesienią, kiedy to dopisuje aura, a wybór sezonowych kwiatów jest największy.

Swoboda panuje także w dekoracjach i dodatkach, którymi mogą być haftowane serwety babci czy okazała, piękna, stara broszka wpięta w suknię ślubną.

Stroje państwa młodych natomiast powinny nawiązywać delikatnie do stylu wiejskiego. Świetnie będzie wyglądać tu długa, koronkowa suknia w klimacie vintage a także lniana marynarka z muszką. 

 

O CZYM PAMIĘTAĆ PLANUJĄC NATURALNY MOTYW WESELA?

 

źródło zdjęć: www.weddingchicks.com

 

Wesele na wsi to świetna okazja do zaaranżowania niezwykłych kącików, które urozmaicą przyjęcie, a także staną sie wymarzonym tłem do sesji zdjęciowej.

 

LETNIE BUKIETY Z ŁĄKI I POLA

 

źródło zdjęć: apracticalwedding.com

 

EKO-DEKORACJE WESELNYCH STOŁÓW

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź