Ślubne fryzury z warkoczem

Koki czy upięcia z ozdobnym splotem wyglądają zjawiskowo, a ilość kombinacji i sposobów plecenia warkoczy jest niezliczona, zapewne kończy się wraz z wyobraźnią fryzjera :)

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Ciekawą propozycją dla właścicielek długich wlosów, które zastanawiają się nad sposobem ułożenia włosów w dniu ślubu jest wplecenie we fryzurę warkocza.

Koki czy upięcia z ozdobnym splotem wyglądają zjawiskowo, a ilość kombinacji i sposobów plecenia warkoczy jest niezliczona, zapewne kończy się wraz z wyobraźnią fryzjera :)
 

Poniżej kilka wariantów ślubnych fryzur z udziałem warkoczy.

 


Nie należy się obawiać, że każda fryzura ze splotami będzie miała charakter ludowy. Panie, którym zależy na eleganckiej stylizacji mogą zażyczyć sobie klasyczne upięcie, w którym warkoczykowe pasma stają się wąskimi "opaskami" okalającymi głowę, czy schodzącymi po skroni.

Gruby warkocz można uformować w niski hiszpański kok.  Splot może również zostać zrobiony zaraz u nasady, tworząc koszyczek.

 

Dla wielbicielek skromnego stylu romantycznego świetnym pomysłem jest przełożenie grubych warkoczy wokół głowy lub uplecenie ze wszystkich włosów koszyczka. 


Warkoczowe sploty nie muszą być gładkie i porządne jak u uczennicy.

"Rozczochrana" wersja plecionego upięcia da rewelacyjny efekt, idealny do stylizacji vintage. Targaniem fryzury powinna zająć się fryzjerka, spontanicznie i chaotycznie uwolnione pasma to pozory, wszystko jest doskonale zaplanowane. To taki "nieład kontrolowany" ;)

Odpowiednio dobrane dodatki w postaci grzebyków, spinek, stroików czy pojedynczych kwiatuszków wetkniętych w warkocz doprecyzują klimat, jaki chcielibyśmy uzyskać.

 

SZEŚĆ SPOSOBÓW NA ŚLUBNY WARKOCZ

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź