Ślubny niezbędnik, czyli co powinno znaleźć się na ślubie i weselu w 2019 roku?

Podpowiadamy, jakie dekoracje ślubne i weselne koniecznie powinny znaleźć się na Waszej uroczystości!

 

Organizacja ślubu i wesela wiąże się z wieloma przygotowaniami. Stres związany z wyborem sali weselnej, stroju Państwa Młodych, a także dekoracji weselnych towarzyszy chyba wszystkim Nowożeńcom. Na szczęście z pomocą przychodzą sklepy internetowe z dekoracjami ślubnymi, które pomagają w wyborze odpowiednich dodatków i proponują gotowe kolekcje.

By maksymalnie ułatwić przygotowania dziś podpowiadamy, jakie dekoracje ślubne i weselne koniecznie powinny znaleźć się na uroczystości. Zapraszamy do czytania!

 

bialo-zlote zaproszenia na slub slubnaglowie.pl

 

 

 

Najmodniejsze zaproszenia ślubne 2019

 

Jedną z pierwszych rzeczy po ustaleniu daty ślubu i miejsca ceremonii są oczywiście zaproszenia ślubne. To dzięki nim można w elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość. Najmodniejsze zaproszenia ślubne 2019 to przede wszystkim te, które są w pełni spersonalizowane.

Popularne wzory to minimalistyczne biało-złote grafiki, zaproszenia z elementami zieleni lub te w stylu boho. Warto zdecydować się na takie, które będą wpisywać się w motyw przewodni uroczystości. Rodzicom natomiast warto wręczyć specjalne pudełeczko z prośbą o błogosławieństwo.

 

fioletowe zaproszenia slubne boho slubnaglowie.pl

 

 

Dekoracje ślubne

 

Pudełko na obrączki lub szkatułka to coś, bez czego po prostu nie wyborażamy sobie ceremonii ślubnej. Aktualnie rośnie popularność szklanych szkatułek wykończonych złotem oraz drewnianych pudełek na obrączki zdobionych wybranym motywem graficznym i imionami Pary Młodej.

Taka propozycja przede wszystkim ułatwia podanie obrączek na ceremonii ślubnej, ale też zapewnia piękne zdjęcia z uroczystości i trwałą pamiątkę.

 

 

rożowe pudełko na obrączki slubnaglowie.pl

 

 

Cudowny deszcz konfettito coś, o czym marzy chyba każda Para Młoda.

Wystrzałowe konfetti sypiące się na Nowożeńców sprawia, że oni sami czują się wyjątkowo, ale też pozwala na uzyskanie cudownych fotografii.

Najczęściej i najchętniej wybierane to przede wszystkim konfetti w kształcie serc czy materiałowych płatków róż, ale coraz częściej sięga się po metaliczne serpentyny czy paseczki.

 

 

biale motyle - konfetti na slub slubnaglowie.pl

 

 

Dekoracje weselne

 

Księga gości weselnych to także dodatek, którego nie może zabraknąć na ślubie i weselu.

To właśnie ona pozwala zachować tak cenne wspomnienia z tego dnia. W księdze poza wpisami gości mogą znaleźć się też życzenia, porady czy zdjęcia.

Aktualnie najpopularniejsze to księgi gości z czarnymi kartkami oraz ankiety weselne, oczywiście z nadrukiem imion Pary Młodej na okładce.

 

 

Księga gości weselnych slubnaglowie.pl

 

 

Bardzo ważnym elementem na weselu są także podziękowania dla gości. To najczęściej niewielkie drobiazgi, które symbolicznie podziękują za przybycie i otrzymane prezenty.

Najchętniej wybierane są czekoladki ślubne, ciasteczka z wróżbą, pudełeczka wypełnione migdałami w lukrze czy czekoladą.

Rodzicom i Świadkom warto natomiast wręczyć nieco większe podziękowania. Najczęściej umieszczone są w drewnianych skrzyniach i idealnie dopracowane, a dzięki personalizacji prezentują się fantastycznie.

 

 

podziękowania dla gości - czekoladki slubnaglowie.pl

podziekowanie dla rodziców na wesele slubnaglowie.pl

 

 

Organizując ślub i wesele w 2019 roku warto mieć na uwadze także to, by dekoracje ślubne i weselne do siebie pasowały.

Aktualnie sklepy ślubne przygotowują gotowe kolekcje dekoracji, które pozwolą łatwo skompletować niezbędne dodatki. SklepSlubny.LOVE oferuje aż 27 propozycji kolekcji ślubnych na sezon 2019 zgodnych z najmodniejszymi trendami. Zapraszamy!

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź