Sprawdź, gdzie znaleźć suknię ślubną taniej nawet o 40-60%

Odwiedź IV edycję Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, która odbędzie się 26 i 27 marca w Warszawie przy ulicy Mysiej 3 i znajdź wymarzoną suknię ślubną w atrakcyjnej cenie.

 

Sprawdź, gdzie znaleźć suknię ślubną taniej nawet o 40-60%

 

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, podczas którego każda panna młoda będzie mogła przymierzyć i kupić kreację wybierając spośród wielu modeli w różnych fasonach oraz rozmiarach. Podczas festiwalu każda odwiedzająca może upolować prawdziwe perełki nawet o 70% taniej, a to wszystko w trosce o planetę i zgodnie z ideą less waste.

Odwiedź IV edycję Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, która odbędzie się 26 i 27 marca w Warszawie przy ulicy Mysiej 3 i znajdź wymarzoną suknię ślubną w atrakcyjnej cenie. 

 

 

Znajdź swoją wymarzoną kreację 

 

Każda panna młoda odwiedzająca festiwal może wybierać spośród wielu modeli sukni ślubnych w rozmiarach od XXS do XXL. Dopasowane rybki, zwiewne literki, zdobne księżniczki – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu i od ręki.

Dostępne są suknie marek premium i światowych projektantów takich jak: Anna Kara, Agnieszka Światły, Pronovias, Maciej Zień czy Tom Sébastien. Najwięcej kreacji przecenionych jest o 40 – 60%. Podczas wydarzenia można znaleźć także suknie taniej nawet o 70%. Ślubną stylizację można dopełnić dodatkami – welonem, podwiązką, rękawkami czy kokardami - wykonanymi z materiałów pozyskanych z sukien ślubnych i wieczorowych. 

 

suknia slubna z drugiej reki slubnaglowie.pl

 

 

Skorzystaj z rad i opinii ekspertów

 

W wyborze sukni ślubnej pomoże konsultantka. Na podstawie inspiracji panny młodej przedstawi najlepsze propozycje oraz pomoże założyć wybrane kreacje. Podczas festiwalu odwiedzające będą miały okazję porozmawiać z krawcową, która podpowie jakich poprawek można dokonać, aby dopasować suknię do swojej sylwetki i sprawić, że będzie unikatowa. 

Ponadto odwiedzające zapoznają się z ekspertami z branży beauty i branży ślubnej. Wystawcy pomogą uzupełnić ślubną stylizację oraz zorganizować ślub marzeń. Cennych rad udzieli wedding plenreka, która podpowie jakich błędów unikać i jak zaplanować uroczystość, aby wszyscy zapamiętali ją na lata. A to wszystko z kieliszkiem musującego prosecco w ręce.

 

 

 

Ślub less waste – mission possible

 

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała oparty jest na głównych założeniach zasady zrównoważonego rozwoju. Event ma celu pokazać, że nawet tak podniosłe wydarzenie jak ślub może być zorganizowane zgodnie z ideą less waste, a suknie z drugiej ręki są równie piękne i niczym nie różnią się od modeli dostępnych w salonach. 

 

 

Więcej informacji na temat Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała oraz bilety na wydarzenie można znaleźć na stronie www.wieczniebiala.pl, a także na Facebooku i Instagramie @wieczniebiala. 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź