Stylizowana sesja ślubna w kolorze złota i burgundu, Fotografia: WhiteBunny.pl

Na stołach dominowały kolory złota, burgundy, bieli oraz zieleni. Nakrycie akcentowały czarne i złote talerze. Krzesła przybrane gałązkami zieleni ...

 

"W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność realizować bardzo ciekawą sesje stylizowaną w klimatycznym Browarze Lubicz. Byliśmy miło zaskoczeni przestrznią, jaką mieliśmy do dyspozycji, a mianowicie piękną salą bankietową z elementami drewna oraz bogatymi w ornamenty płytkami które wkomponowały się w klimat dekoracji.

Sala została przyozdobiona ciekawą roślinnością. Na stołach dominowały kolory złota, burgundy, bieli oraz zieleni. Nakrycie akcentowały czarne i złote talerze z efektownym motywem przestrzenności. Krzesła przybrane gałązkami zieleni pasującymi do reszty aranżacji. Cechą charakterystyczną były złote gruszki z imionami gości.

Na sesji nie mogło zabraknąć słodkiego stołu. Naked tort, oreo w białej czekoladzie oraz inne słodkości. Napoje w słoikach były ciekawym zamiennikiem typowych naczyń. Całość uświetniły wiszące złote żarówki.

Panna Młoda ubrana w długą jedwabną suknię z lejącym trenem, podkreśloną przez koronkowe plecy oraz akcentującym talie złotym paskiem. Pan młody ubrany w klasyczny czarny garnitur.

Mamy nadzieje, że efekt końcowy spodoba się Wam i zainspiruje do stworzenia dekoracji na własnym przyjęciu."

 WhiteBunny

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź