Suknia ślubna a typ bielizny - sprawdź co pod spód!

Odpowiednio dobrana bielizna ślubna jest równie ważnym aspektem co i sama wierzchnia stylizacja czyli suknia ślubna.

 

Suknia ślubna to część wesela, która jest na jednym z najwyższych miejsc na liście priorytetów ślubnych. Każdy kto ma za sobą ślub wie, że pozostaje on w pamięci na długie lata. Historie związane z tym wyjątkowym wydarzeniem pozostają pamiątką dla nas i naszych najbliższych. Tym bardziej warto zwrócić uwagę na elementy, które uznawane są za najważniejsze w tym dniu. 

 

Oczywiście kluczowym aspektem jest strój Młodej Pary, ten ma szczególne i symboliczne znaczenie. Podobnie jak fotografie, może on stanowić atrybut przekazywany kolejnym pokoleniom. O ile wybór stroju przyszłego Męża nie przysparza wielu problemów, o tyle oferta sukien ślubnych jest bardzo bogata. Młode Panny mają nie lada orzech do zgryzienia, którą spośród pięknych kreacji wybrać. Dobranie odpowiedniej bielizny ślubnej jest równie ważnym aspektem co i sama wierzchnia stylizacja. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że bielizna pod suknię ślubną jest ważniejsza od samej sukni. Trzeba dobrać bieliznę z najdoskonalszą precyzją, żeby dawać swobodę ruchu i absolutną wygodę podczas tanecznej zabawy. To dzięki dobrze dobranej bieliźnie ślubnej będziemy czuć się pięknie i komfortowo całą noc. To dzięki niej będziemy mogły pozwolić sobie na wymarzony krój sukni, nawet spośród tych najbardziej wymagających.

 

Suknia ślubna - gdzie ją kupić?

Wybierając swoją wymarzoną kreację odwiedzamy liczne salony poświęcone modzie ślubnej. Kiedy znajdziemy tą najbardziej odpowiednią, nie dostajemy jej od przysłowiowej ręki w sklepie. Najpierw przyszłą Pannę Młodą trzeba dokładnie zmierzyć.  Dzięki temu suknia będzie idealnie dopasowana. Właśnie dlatego bieliznę ślubną powinno dobierać się z taką samą precyzją!  Ma ona bowiem leżeć perfekcyjnie, niczym druga skóra i sprawdzić się w warunkach zabaw, ale również być idealnie dopasowaną do kroju sukni.

 

Jaki krój powinna mieć idealna suknia ślubna?

Każda Panna Młoda powinna naszym zdaniem móc spełnić swoje marzenie o idealnym ślubie, z doborem kreacji na czele. Suknie są bardzo różne. Mogą być proste i gładkie, mogą mieć wycięte głębokie dekolty z przodu lub na plecach. Suknie ślubne uszyte z gorsetem, z obniżonymi rękawami, krótkie lub długie to dalsza część całej gamy dostępnych opcji.. Absolutnie nic nie powinno zaburzać efektu swobody i estetyki w trakcie ślubu i wesele.
Bielizna pod suknię ślubną to rzecz do zadań specjalnych. Powinna być piękna, wygodna i sprawiać, że nasza głowa wolna będzie od obaw, że coś nam wystaje, coś uwiera, gdzieś się rozpina.

 

Gładka suknia ślubna

Te z Pań, które wybrały gładką i klasyczną suknię ślubną wcale nie mają łatwiejszego zadania w doborze odpowiedniej bielizny ślubnej - ta powinna być całkowicie niewidoczna, idealnie zgrana z ciałem. Z pomocą wychodzi naprzeciw wyjątkowa marka Bouduar i jej komplet bielizny: "COSMIC LOVE II" 

 

 

Delikatny biustonosz i idealnie dopasowane majtki sprawią, że żaden szew nie odznaczy się na naszej gładkiej jak tafla sukni. To komplet bardzo klasyczny, który idealnie zgra się z kreacją tej samej kategorii - prostą ale jednocześnie bardzo efektowną.

 

Suknia ślubna z głębokim dekoltem

Przyszłe Panie Młode nie muszą się już obawiać, że nie znajdą odpowiedniej bielizny. Wycięte biustonosze czy body dostępne w sklepach sieciowych, nawet jeżeli przewidują głęboki dekolt, są w krojach i rozmiarach uniwersalnych. To niestety nie sprawdza się w duecie z niepowtarzalnym krojem sukni ślubnej. I znowu w tym przypadku możemy liczyć na wyjątkową ofertę marki Bouduar. Bouduar szyje bieliznę na miarę, dopasowana z taką samą precyzją jak suknia ślubna, z która będzie idealnie współdziałać podczas weselnych podskoków. Marka przewidziała dla głębokich dekoltów rozwiązanie w postaci pięknych body o idealnie oddającej ich funkcję nazwie: “UNIQUE INDIVIDUALITY”

 

 

 

Bouduar skonstruował model Unique Individuality tak, że sprawdzi się przy dekolcie z przodu sukni, jak również przy wycięciu na plecach. To wszystko z  zachowaniem pełnych walorów estetycznych.
Osoby decydujące się na stylizację ślubną z odkrytymi plecami i mniej wyciętym przodem mogą sięgnąć po body: “FREECUT BEAUTY"

 

 

 

To bielizna ślubna, która jest subtelna i piękna zarazem, a nosi się ją niczym druga skórę. 

Niezależnie od tego jaką suknię wybiorą przyszłe Panny Młode: czy wystąpią w gładkiej klasyce, czy zdecydują się na krój o wyciętych plecach, czy może zrealizują marzenie o głębokim dekolcie. Wszystkie te Panie mogą mieć pełną gwarancję, że  bielizna ślubna uszyta na miarę pozwoli im czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo przy zachowaniu pełnej swobody ruchu.
Bouduar to marka będąca swoistą hybrydą, która łączy wszystko to, co najważniejsze w bieliźnie ślubnej. To piękno, wygoda i absolutna niezawodność we współpracy z najbardziej wymagającymi krojami sukien ślubnych.

Zobacz nasze inny artykuł o bieliźnie ślubnej BIELIZNA ŚLUBNA DO SUKNI BEZ PLECÓW 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź