Przyjęcie weselne jest wyjątkowe samo w sobie- wszyscy bliscy Wam ludzie świętujący Wasze śluby miłości w jednym miejscu. Wybór miejsca, w którym odbędzie się uroczystość jest niezwykle istotny. Może to być miejsce, które wizualnie będzie cieszyć oko, ale jeśli chcemy troszkę je "podrasować" ,warto zdecydować się na kreację świetłem i kolorem.

Nietuzinkowym pomysłem na dodanie magii wystrojowi sali weselnej jest wykorzystanie w tym celu dekoracji świetlnych. Zdobywająca coraz większą popularność metoda na ożywienie sali i imprezy weselnej stwarza olbrzymie możliwości, ograniczone jedynie wyobraźnią Młodej Pary. 

 

źródło zdjęć: blovedblog.com

 

Firm specjalizujących się w dekorowaniu światłem jest sporo na polskim rynku. Oferują stworzenie niepowtarzalnego spektaklu iluminacji świetlnych za pomocą kilku prostych urządzeń. Wykorzystując inteligentnie sterowane lampy, wprowadzają na salę niezliczone kolorystycznie możliwości. Słupy światła, które poruszają się w rytm muzyki, świetliste wodospady, wypływające z różnych miejsc (ściany, podłogi) i inne zapierające dech w piersiach świetlne kombinacje.

Często w ofercie firmy posiadają światła ledowe, dające efekt fali świetlnej, zmieniającej barwę wg ustalonej sekwencji. Doskonale sprawdzają się one przy oświetlaniu tkanin czy ścian wewnętrznych.

Spektakularne efekty daje wykorzystanie laserów. Możliwości są nieograniczone. Można umieścić romantyczne cytaty na ścianach, inicjały nowożeńców, obrazy, wizualizacje. Pięknie prezentuje się sufit usłany tysiącem migoczących gwiazdek czy snujące się po ścianach kwiatowe motywy.

Dodatkowym urozmaiceniem, które cudownie współgrać będzie ze świetlnym spektaklem będą maszyny do robienia dymu, baniek, czy sztucznego śniegu.

 

źródło zdjęć: brendasweddingblog.com

 

Niewątpliwym plusem skorzystania z takiej usługi jest to, że większość firm pomaga dobrać odpowiednią do konwencji ślubu oprawę oświetleniową i multimedialną. Jeśli podoba Wam się taki plan na uatrakcyjnienie weselnego przyjęcia, a nie macie swoich pomysłów, warto z takiej porady skorzystać. Może filmiki ze zrealizowanych imprez również Was zainspirują? 

 

źródło zdjęcia: blovedblog.com

 

Ile kosztuje świetlna aranżacja przyjęcia weselnego?

Ceny plasują się od 600 do 2000 zł, w zależności od pakietu. Większość firm proponuje trzy opcje. W pierwszej dekoracja światłem obejmuje niewielką salę przeznaczoną dla ok 50 osób. Zazwyczaj to 20 stałych punktów świetlnych w wybranej kolorystyce, gdzie wykorzystane są lampy ledowe. Rozświetlone są ściany boczne sali, wnęki, rastry, narożniki, kolumny, ściana za Młodą Parą itp.

Druga opcja to sala do max 120 osób, gdzie mamy do dyspozycji ok 45 punktów świetlnych w wybranej kolorystyce, w wielu miejscach sali. Największy pakiet obejmuje aranżację świetlną sali lub dużego namiotu do 220 osób.

Umiejętnie dobrane oświetlenie to spektakularna dekoracja i wyjątkowy klimat.   

 

źródło zdjęć: blovedblog.com

 

Każda z firm ma dodatkowe rozwiązania, wyróżniające je na tle konkurencji. Za pomocą prostego oświetlenia można przeciętnie wyglądającą salę weselną zmienić w magiczną, bajkową scenerię i dodać szczypty fantazji swemu weselnemu przyjęciu. Nie trzeba od razu wykupywać najdroższego pakietu, można zamówić jedną z atrakcji. Na pewno zachwyci gości i ubarwi w wyjątkowy sposób Waszą uroczystość. 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź