Szykowne bukiety ślubne w stylu boho chic

Przedstawiamy Wam galerię niebanalnych, naturalnych i kolorowych bukietów ślubnych. Na pewno przyciągną wzrok Waszych Gości!

fotografia: Michał Orliński Wedding Photographer

 

Moda na hippisowski styl boho-chic zatacza coraz większe kręgi. Nawet u nas, w Polsce, ma coraz więcej zagorzałych zwolenników.  Mówi się, że styl boho - chic charakteryzuje luźne podejście to tematu mody. To połączenie luzu i oryginalności bohemy z hippisowską feerią barw. 
Elementami ślubnego stroju boho są długie, luźne sukienki, zwiewne pastelowe tuniki, skórzane kamizelki i kapelusze, szerokie paski, oraz kolorowe bukiety dzikich lub polnych kwiatów. 

Dziś skupimy się na takich boho bukietach. Co w nich szykownego?

Po pierwsze, są to kompozycje naturalne, dzikie i kolorowe - idealne dla panien młodych stawiających na życie w zgodzie z naturą! Po drugie, dodając do nich gałązki, piórka lub pojedyncze liście dodacie im oryginalności - a o to własnie w stylu boho-chic chodzi. Po trzecie, takie kwiaty są lekkie, subtelne ale i intrygujące swoją niebanalnością. Na pewno przyciągną wzrok Waszych Gości!

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonane to spójrzcie na naszą galerię zdjęć!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fotografia: Wasylko Pracownia Autorska

 

fotografia: Bauaban Fotografia

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @dwatak

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź