Targi  Ślubne na PGE Narodowym

Jeśli szukasz najnowszych trendów, niebanalnych inspiracji ślubnych oraz rozwiązań w zakresie organizacji ślubu i wesela – nie może Cię zabraknąć!

 

Targi  Ślubne na PGE Narodowym 


Wiosenna edycja Targów Ślubnych Wedding to edycja wyjątkowa. W specjalnej przestrzeni PGE Narodowego  sali wykładowej odbywać się będą porady najlepszych specjalistów ślubnych  –  KILKA WYKŁADÓW – JEDEN CEL.  Odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z  ofert przygotowanych specjalnie na tę okazję przez najlepsze firmy z sektora ślubnego. Najwyższa jakość usług, najlepszej jakości materiały oraz najlepsze ceny względem ich jakości – to główna dewiza wystawców, którzy przez lata ściągają na PGE Narodowy z całej Polski przyszłe Pary Młode.

Oprócz wyjątkowych promocji na targach,  nie zabraknie ekspertów w różnych specjalizacjach, którzy doradzą przy wyborze biżuterii i wszelkich dodatków, kwiatów i dekoracji, kulinariów, fryzur czy też makijaży…

Jeśli szukacie najnowszych trendów, nowości, najpiękniejszych, niebanalnych inspiracji ślubnych oraz najpraktyczniejszych rozwiązań w zakresie organizacji Waszego ślubu i wesela – nie może Was zabraknąć na PGE Narodowym 06 marca 2022.

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem profesjonalnych wystawców z całej branży ślubnej. Organizowane są w prestiżowym miejscu w Polsce –  na PGE Narodowym. Idealna lokalizacja, funkcjonalna powierzchnia i nowoczesna infrastruktura obiektu, a także doskonała komunikacja i przyjazna przestrzeń miejska wokół sprawiają, że odbywające się tam targi są najchętniej odwiedzane przez pary narzeczeńskie z całej Polski.

PRZYJDŹ CIEKAWY – WYJDŹ ZAINSPIROWANY !!!
WIDZIMY SIĘ JUŻ 6 MARCA 2022 – NA PGE NARODOWYM/WARSZAWA

 

06 marca 2022 targi slubne PGE Narodowy

targi slubne na PGE Narodowym

dekoracje slubne 06 marca 2022 targi slubne PGE Narodowy

 

PRZYJDŹ CIEKAWY – WYJDŹ ZAINSPIROWANY !!!
WIDZIMY SIĘ JUŻ 6 MARCA 2022 – NA PGE NARODOWYM/WARSZAWA

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź