TOP 15 FRYZUR ŚLUBNYCH NA SEZON 2019

Poznaj 15 najmodniejszych ślubnych fryzur na 2019 rok!

źródło: instagram / @caraclyne.bridal 

 

Jeśli nadal szukasz swojej wymarzonej fryzury ślubnej musisz tu zajrzeć! 

Przedstawiamy Wam 15 propozycji topowych fryzur, które zawojują głowy Panien Młodych w 2019 roku. Warto sprawdzić, być może wśród nich znajdzie się ta jedyna, która zawładnie Twoim sercem ;)

 

 

Fryzury ślubne

 

 

 

 

 

 

 

Proste fyzury do ślubu

 

Podczas tegorocznych pokazów mody zauważyć można było, że popularny ostatnimi czasy trend DIY -"zrób to sam" wdarł się do świata mody ślubnej.

Światowi styliści ślubni stawiają na dwa dominujące style ślubnych fryzur, a mianowicie proste, harmonijne uczesania, lub swobodne, luźne i flirciarskie loki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proste fryzury

 

Jeśli więc przełożymy te trendy z wybiegów na realia to w sezonie 2019 Panny Młode po pierwsze winny postawić na włosy falowane, luźno puszczone, lub upięte w elegancki gładki kok.  W 2019 roku na topie będą równe, "przylizane" koki oraz proste upięcia w kucyk.

Jeśli zdecydujesz się na welon to w tym sezonie postaw na rozpuszczone włosy. Taki romantyczny look jest teraz bardzo sexy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opaska do włosów

 

Po drugie, ślubną fryzurę warto będzie ozdobić niewymyślnym akcentem - kwiatem albo własnoręcznie związaną kokardą... Jeśli marzysz by w dniu ślubu błyszczeć postaw na długie ozdobne kolczyki z perłami, cyrkoniami, lub motywami kwiatów.

Dozwolona jest też delikatna, błyszcząca opaska pleciona ze srebra albo naturalna kwiatowa korona.  Jednym słowem prostota, taki będzie przyszły sezon ślubny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź