Tort weselny w kolorze

Tort jest świetnym "nośnikiem" barwy przewodniej całej uroczystości - doskonale podkreśli kolorowe dodatki na stołach, akcenty ślubnej stylizacji.

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Tort ślubny

 

Zapraszamy na garść inspiracji weselnych, które pobudzą wasze zmysły... Dziś pomysł na dekorację tortu weselnego w dwóch kolorach. Tort jest świetnym "nośnikiem" barwy przewodniej całej uroczystości - doskonale podkreśli kolorowe dodatki na stołach, akcenty ślubnej stylizacji.

Warto zadbać o jego wyjątkowy look, w ramach wdzięczności pięknie ozdobi weselną salę ;

Niezwykle zjawiskowo prezentują się torty cieniowane, w których kolory przenikają się płynnie z odcienia ciemniejszego w jaśniejszy. Dodatkowo dekoracyjna faktura: plisy, falbanki czy płatki sprawi, że tort będzie jeszcze bardziej delikatny.

Innym sposobem na połączenie dwóch kolorów jest "przydzielenie" im segmentów w tortowej wieży. Zazwyczaj kolorem bazowym jest biel, ale równie pięknie prezentują się dobrze zgrane duety pasteli.

Jeden z kolorów jako tło dla drugiej, kontrastowej barwy. Detale dekoracyjne w postaci pasów, florystycznych wzorów, kropek, wstążek, zawijasów - inwencja ograniczona jedynie wyobraźnią - waszą i cukiernika :)

 

fotografia: Pudełko Wspomnień

 

 

Zobacz także:

6 ZASAD KROJENIA WESELNEGO TORTU

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź