Trendy ślubne. Co będzie modne w 2023?

Sprawdź co będzie modne na ślubach i weselach w 2023?

źródło: Poligrafia Brajer

 

Trendy ślubne 2023


Co będzie modne w 2023r.?

 

Moda ślubna z roku na rok potrafi się diametralnie zmieniać i tym samym nabierać całkiem nowe, świeże oblicza. To dzięki temu wszystkie Pary Młode mogą swój ślub i wesele dostosować według indywidualnych potrzeb i preferencji. Niewątpliwym aspektem jest fakt, iż każdy marzy o tym, aby to jego wesele było wyjątkowe i niepowtarzalne. Jeśli więc zależy nam na takowej indywidualności, ale tym samym interesują nas poszczególne trendy ślubne, które regularnie śledzimy, wówczas warto niektóre kwestie wziąć pod uwagę.

 

Atelier Kama Ostaszewska

źródło: Atelier Kama Ostaszewska

 


Czym zaskoczy nas moda ślubna w tym roku?


Jak już zostało wspomniane wcześniej, trendy ślubne zaskakują i ewoluują niemal każdego roku, i choć jest wiele elementów czy też kwestii ślubnych, które już od dekad nie ulegają zmianie i wciąż są bardzo często wybierane i tym samym dominują wśród pozostałych, to jednak wciąż nie brak pomysłów na udoskonalanie tego pięknego i niezapomnianego (szczególnie dla Pary Młodej) dnia nowymi, świeżymi i modnymi pomysłami.

Na co więc Pary Młode mogą zwrócić uwagę?

 


Jakość, a nie ilość 


Nie da się ukryć, iż coraz częściej mówi się o tym, że wesele od 100 gości wzwyż to naprawdę duży wydatek, na który niestety często nie stać przyszłych nowożeńców. Oprócz tego Pary Młode zaczynają korzystać z zasady, która mówi, aby nie zapraszać nikogo „na siłę”, z kim zwyczajnie nie mamy w zasadzie żadnego kontaktu. Rok 2023 będzie więc obfity w kameralne wesele, tylko dla najbliższych przyjaciół i rodziny. 

Jest to niewątpliwie świetny pomysł dla tych, którzy nie chcą zbyt hucznego wesela, a jedynie skromne przyjęcie weselne dla bliskich. Takiego rodzaju uroczystości ślubne w najbliższym gronie mogą z pewnością dostarczyć całe mnóstwo ciekawych i oryginalnych rozwiązań, chociażby w przypadku lokalu, który nie musi pomieścić wielu gości. Przy kameralnym weselu możemy także pozwolić sobie na intensywniejsze dekoracje, które w niewielkiej przestrzeni będą prezentować się bez wątpienia oszałamiająco. 

 

kameralne wesela slubnaglowie.pl

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 


Technologiczne nowości!


Już w ubiegłym roku można było zauważyć, że coraz więcej par decydowało się na wszelkiego rodzaju innowacyjne rozwiązania, jednocześnie wychodząc na przekór standardowym i oklepanym pomysłom, które wybierane są prawie na każde wesele. 

W tym roku zdecydowanie królować będą poszczególne rozwiązania związane nie tylko z technologią, ale i po prostu nowymi pomysłami. Jednym z takich przykładów jest wypożyczenie barmixu, zamiast barmanów na wesele. Barmix to nic innego jak automatyczny barman, posiadający w zanadrzu wiele ciekawych kombinacji drinków i innych napojów alkoholowych, które można wykonać samemu za pomocą konkretnych przycisków. Szerokie menu pozwoli każdemu z gości wybrać to, na co ma największą ochotę. Takie rozwiązanie okazuje się być także o wiele bardziej opłacalne niż w przypadku wynajęcia profesjonalnych barmanów. 

Zaproszenia ślubne w formie krótkiego filmiku to kolejny hit, który w tym roku z pewnością zostanie wykorzystany wśród wielu Par Młodych. Filmik taki może pełnić funkcję nie tylko zaproszenia na Wasz Wielki Dzień, ale także stanowić pewnego rodzaju zapowiedź ślubu. Można w nim ująć nie tylko Was samych i jakieś piękne ujęcia np. z sesji plenerowej/przedmałżeńskiej, ale również zasugerować, jaki motyw przewodni będzie na Waszym ślubie, a także jakie niespodzianki będą czekać na Waszych gości. 

Stworzenie ślubnej strony internetowej/zamkniętej grupy na facebooku czy innych mediach społecznościowych dla wszystkich gości. Takiego rodzaju prywatna grupa internetowa dla gości weselnych to niewątpliwie nowoczesne rozwiązanie, które niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim można na niej pisać wszelki aktualne, ważne informacje dotyczące uroczystości, ale również zadbać o pozytywne nastawienie i nastrój wszystkich uczestniczących w tym wydarzeniu osób. 

Takie pozwolenie sobie na zjednoczenie przed tym dniem, potrafi w doskonały sposób przyczynić się do tego, że każdy z Waszych gości nie będzie mógł się doczekać Waszego dnia. Oczywiście nie zapominajmy tu o osobach, które nie posiadają żadnych mediów społecznościowych i nie mają możliwości dołączyć do takowej grupy. 

 

fotografia: Cztery Kadry

 

 

Kokardy i rękawiczki! 

W temacie trendów ślubnych 2023, niewątpliwie warto skupić się także na samej Pannie Młodej. Według wielu projektantów mody, w tym roku Panny Młode, którym zależy na aktualnej modzie, powinny postawić na zastosowanie kokard. Kokardy takie mogą być użyte nie tylko w sukni ślubnej, ale również w innych elementach stylizacji Panny Młodej, takich jak chociażby buty czy element zdobiony we włosach.

Oprócz tego, do mody wracają także białe (lub też w innych odcieniach) rękawiczki, które długością sięgają do przedramienia, bądź też okrywają tylko nasze dłonie. Nie da się ukryć, iż takowe okrycie na nasze dłonie i ręce dodaje całej stylizacji niebywałego szyku i elegancji. 

 

fotografia: Anna Więcławska Fotografia

 

Pamiętajmy o tym, że podążanie za modą wcale nie musi być nieoryginalne, a jeśli rzeczywiście nam na tym zależy, warto zasięgnąć informacji dotyczących aktualnych trendów i sprawić, że nasz ślub będzie nie tylko modny, ale i zgodny z naszymi wizjami. 

 


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź