Zabawy weselne z wyczuciem i smakiem

Sprawdź, jakie zabawy weselne dla Waszych gości będą najlepszym wyborem!

 

Zabawy weselne ze smakiem

 

Wszelkiego rodzaju atrakcje i zabawy dla gości to coś, na co decyduje się znaczna większość Młodych Par. Takiego rodzaju urozmaicenie tego wyjątkowego dnia ślubnego z pewnością pozwala nie tylko na ciekawą integrację gości weselnych, ale również miło i zabawnie spędzony czas. Jednak jak sprawić, aby zabawy te nie były zbyt płytkie i nie na miejscu?

 

weselna fotobudka slubnaglowie.pl

fotografia: Lucjan Wójcik Fotografia

 


Zapomnijcie o żenujących zabawach z poprzedniej dekady! 


Aspekt ten to niewątpliwie temat rzeka. Kiedyś na weselach bardzo często spotykaliśmy się z dziwnymi, nieśmiesznymi i charakteryzującymi się głównie seksualnymi podtekstami zabawami. Ciarki żenady z pewnością odczuwa do tej pory wiele z nas. 

Przez tego rodzaju zabawy (o ile w ogóle można je tak nazwać) często przez nasze zniesmaczenie, niechętnie udajemy się na przyjęcia weselne. Na szczęście obecnie coraz częściej całkowicie odchodzi się od takowych pomysłów na zabawę weselną. 

 

Dokładnie zapoznajcie się z tym, co ma do zaoferowania DJ lub wodzirej 


Aby nie pojawiło się na Waszym weselu coś, czego zupełnie byście nie chcieli, należy dokładnie poznać ofertę DJ’a lub wodzireja, z którym zamierzacie podpisać umowę, tak aby nic Was nie zaskoczyło – oczywiście negatywnie. Dodatkowo warto wybadać gust takiego usługodawcy, gdyż niezmiernie ważne jest to, aby pasował on do Waszych indywidulnych preferencji. 

 

weselne zabawy slubnaglowie.pl

fotografia: Anna Więcławska Fotografia

 

 

Oto lista kilku ciekawych i oryginalnych propozycji na zabawy weselne:


1. Taneczne wyzwanie 

Zaczyna się standardowo, czyli goście ustawieni jeden za drugim i w tańczącym rytmie podążają za Panem Młodym oraz Panią Młodą do piosenki „jedzie pociąg z daleka”. Klasyka. Jednak w pewnym momencie DJ puszcza muzykę, która charakteryzuje poszczególny kraj, a goście muszą do niej w odpowiedni sposób zatańczyć. Można tu wykorzystać np. country z USA, zorbę z Grecji, can can z Francji czy też chociażby argentyńskie tango. Taka gra sprawia naprawdę wiele śmiechu i frajdy wszystkim gościom weselnym. 

 

2. Koło fortuny

Wynajęcie takiego koła fortuny, z jakim możemy spotkać się w poszczególnych, rozrywkowych programach telewizyjnych będzie z pewnością dużą niespodzianką. Dodatkowo takiego rodzaju koło możemy również w ciekawy sposób spersonalizować, np. poprzez pytania dotyczące Pary Młodej. Zabawa ta z pewnością obudzi w Waszych gościach instynkt rywalizacji! 

 

3. Familiada 

Odtworzenie prawdziwej familiady prowadzonej przez słynnego i popularnego Karola Strasburegra zapewni niesamowite emocje pełne napięcia i śmiechu! Można to wykonać tak naprawdę w dowolny sposób, według Waszej inwencji twórczej. 

 

4. Zabawy w plenerze 

Jeżeli przy waszej sali weselnej macie do dyspozycji całkiem przyjemny i spory plener – wykorzystajcie to również do gier weselnych! Takie gry w plenerze dają tak naprawdę bardzo duże pole do popisu, a oprócz tego Wasi goście będą mogli zaczerpnąć świeżego powietrza. 

 

5. Niewychodzące z mody, tradycyjne zabawy

Oczywiście istnieje wiele tradycyjnych zabaw, które wciąż królują podczas wesela, takie jak np. test zgodności, zabawa w zoo czy też poszukiwanie skarbów. Jeśli chcecie zachować trochę tradycji, jak najbardziej warto rozważyć również i takie propozycje, które zawsze doskonale się sprawdzają. 

 

zabawy na wesele

fotografia: Anna Więcławska Fotografia

 

Pamiętajmy także o tym, że nic nie stoi na przeszkodzie abyście to Wy sami stworzyli zabawę, być może spersonalizowaną do Was bądź też do Waszych gości. Odrobina kreatywności na pewno sprawi, że goście będą zachwyceni! 
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź