Tulipanowe szaleństwo

Są inspiracją dla osób kochających jednobarwną stylową prostotę oraz szaloną, papuzią feerię barw.

foto: Pudełko Wspomnień 

 

 

Prezentujemy wam dziś kompozycje florystyczne z kwiatów, które najpełniej oddają urok wiosny. Warto bowiem nieco bliżej przyjrzeć sie możliwościom, jakie dają tulipany.

Te wdzięczne kwiaty idealnie wpisują się zarówno w elegancki szyk, jak i totalny luz i swobodę. Każda z tych interpretacji niesie swój urok i piękno. Sekret tkwi w różnorodności kształtów, rozmiarów, odmian i bogactwa kolorów.

Inspiracje znajdą tu osoby kochające jednobarwną stylową prostotę, jak i te, które uwielbiają szaloną - papuzią feerię barw.

 


Wiosenne wesele

Tulipanów po prostu nie może zabraknąć na weselach organizowanych w okresie wiosennym – to absolutny „must have” takiej uroczystości.

Natomiast fanatycznie zakochani w tych kwiatach ozdobią nimi swoje przyjęcie bez względu na aurę, tulipany są dostępne niemal przez cały rok ;).

 

 

Tulipanowy raj

Niemal nieograniczona dowolność w wyborze kolorów - to podstawowa zaleta tulipanowych bukietów.

Tulipanowe kompozycje emanują naturalnym pięknem i nieskrępowanym luzem, układając się “spontanicznie”.

Kwiaty o soczystych łodygach i liściach wyglądają urokliwie zarówno solo, jak i w każdym innym towarzystwie – możemy je łączyć z wielkanocnymi baziami, frezjami, irysami, hortensjami czy różami. W efekcie powstają ciekawe, czasem nietypowe dekoracje, stając się oryginalną aranżacją weselnego stołu.

 


Bukiet z tulipanów

Tulipan jest też idealnym „materiałem” na bukiet panny młodej, tworzy lekkie, wiosenne kompozycje. W tym celu można wykorzystać kwiaty o smukłych lub też fantazyjnie postrzępionych płatkach.

 

Elegancja z tulipanem w roli głównej

Kobiety kochające styl i wytworność nie przejdą obojętnie obok tulipanów - najlepiej w jednym kolorze, ułożonych misternie i z fantazją. 

Klasyczne są te zanurzone w uroczystej bieli, choć jakikolwiek odcień ciekawie „rozweseli” przyjęcie, nadając mu pozytywnych wibracji. Niezwykle elegancko prezentują się kompozycje z tulipanów w kolorze brudnego różu, fioletu lub te zielono - kwiatowe. Doświadczona florystka z pewnością wyczaruje z tych kwiatów niebagatelne bukiety i dekoracje, które wniosą do weselnych sal wiosenny powiew.

 


Tulipanowa łąka

Spójrzcie, jak niesamowite cuda można wyczarować z tulipanów nad głowami gości weselnych! Taki sposób aranżacji dekoracji w sali sprawi, że waszym bliskim... odbierze mowę :)

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź