Viva Magenta kolorem roku 2023

Podążaj za trendami ślubnymi i postaw na kolor roku 2023!

foto credit Bridal Musings / proweddinginvites.com / via pinterest

 

Kolor Magenta na ślubie i weselu

 

 

Czym charakteryzuje się kolor Viva Magenta?


Jeżeli interesujecie się tym, co modne i trendy i planujecie uwzględnić to na własnym weselu, wówczas w tym roku warto szczególnie wziąć pod uwagę barwę, która została okrzyknięta kolorem roku 2023. Jest to wyjątkowo intensywny odcień, który łączy w sobie czerwień, bordo i róż w jednym, wyrazistym i intrygującym ubarwieniu. 

Zastosowanie takiego koloru jako jednego z kolorów przewodnich ślubu i wesela z pewnością sprawdzi się rewelacyjnie. Barwa taka nie tylko budzi duże zainteresowanie i pewnego rodzaju tajemniczość, ale również świetnie będzie współgrać z innymi, delikatniejszymi kolorami. Jeśli uwzględnimy Vivę Magentę jako główny kolor wesela, wówczas uzyskamy niebanalny, wyrazisty i spektakularny efekt aranżacyjny. 

 

 

 

Z czym wato połączyć kolor roku 2023?


Odcienie, jakie posiada w sobie Viva Magenta, a więc m.in. intensywna, głęboka czerwień w połączeniu z nieco bardziej niewinnym i romantycznym różem oraz bordowym odcieniem, są niezwykle wyjątkowe i niecodzienne. Dzięki takiej różnorodności i uniwersalności, kolor ten można zastosować zarówno jako ten dominujący, jak i jako dodatek do innych kolorów. 

Viva Magenta świetnie będzie się prezentować w połączeniu z jasnymi odcieniami, takimi jak biel, delikatny jasny róż, beż bądź też barwy szarości. Ten intensywny i czarujący kolor można także połączyć z zielenią i kolorem czarnym, szczególnie jeśli zależy nam na niecodziennym rozwiązaniu. 

 

 

 

Ciekawe aranżacje z Viva Magenta w roli głównej

Interesującym i niewątpliwie oryginalnym pomysłem na zastosowanie koloru Viva Magenta w przestrzeni, np. sali weselnej, jest połączenie go z drewnem. Uzyskamy dzięki temu niekonwencjonalną aranżację, która z pewnością zaciekawi każdego gościa weselnego. Jeśli do takiego połączenia dodamy również trochę zieleni i oczywiście kwiatowych dekoracji, wówczas z pewnością otrzymamy bardzo zadowalający efekt. 

Dodatkowo, te wyraziste połączenie czerwieni, różu i bordowego, może być świetnym dodatkiem do stylizacji zarówno Pani Młodej, jak i Pana Młodego. W takim wydaniu osiągniemy bez wątpienia spektakularny i zachwycający widok. Postaw na tego rodzaju motyw przewodni w różnych innych dodatkach ślubnych, takich jak chociażby papeteria i ciesz się nie tylko modą i nowoczesnością, ale również unikatową scenerią! 
 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź