W prostocie tkwi piękno

Prostota i minimalizm – w tym tkwi istota nowoczesności. Takie są przyjęcia weselne organizowane przez pary młode, którym daleko do tandety, kiczu i przeciętności.

 

Prostota i minimalizm – w tym tkwi istota nowoczesności. Takie są przyjęcia weselne organizowane przez pary młode, którym daleko do tandety, kiczu i przeciętności.

Jeśli więc należysz do osób, którym bliskie sercu są te zasady, idealne będą dla ciebie aranżacje z umiarem, proste, skromne, pełne elegancji i wyczucia smaku.

 

źródło: pinterest.com

źródło: bridalmusings.com

źródło: elizabethmadinaphotography.com

 

Kilka różyczek – najlepiej w jednym kolorze - w niskim szklanym wazonie. Do tego świece, klasyczna zastawa i dekoracja stołu gotowa. Można też zdecydować się na wysokie ozdoby – ostatnio bardzo popularne. Są ciekawe, oryginalne i nie zabierają zbyt dużo miejsca.

Oczywiście tort powinien korespondować z resztą stylizacji, powinien epatować skromnością.  Kilka perełek czy wstążka jako dekoracja w zupełnosci wystarczą. Będąc konsekwentnym, tym sposobem uzyskamy oczekiwany efekt, a przyjęcie weselne będzie eleganckie i wytworne.

 

 

źródło: pinterest.com

źródło: shefinds.com

źródło: pinterest.com / perfect palette.com

źródło: wedcandy.com

źródło: bridalmusings.com

 

Indywidualistki w białej sukni


Przyjęcia weselne zorganizowane z nietuzinkowym wyczuciem smaku są domeną pań pewnych siebie – typowych indywidualistek, którym obce są schematy i konwenanse. To kobiety kochające oryginalność, nieprzeciętne, pomysłowe. Jeśli więc nie lubisz sztampowych rozwiązań – panna młoda w nowoczesnej stylizacji przypadnie ci do gustu!

Krótka suknia ślubna odsłaniająca nogi, rękawiczki, ciekawe nakrycia głowy, wyraźny makijaż czy czerwone buty – to mocne akcenty stylizacji panien młodych XXI wieku. Te kobiety z pewnością nie należą do tradycjonalistek, które uparcie wierzą, że modny ślub to ślub tradycyjny! Stawiają na swój styl – oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Do kościoła pojadą skuterem lub przebiegną w trampkach.

A na parkiecie do tańca będzie przygrywała im kapela woogie boogie. Stoły w domu weselnym pomysłowa para młoda udekoruje kolorowymi kwiatami, kompozycjami z owoców, a przy talerzach położą różnokształtne winietki z zabawnymi wierszykami.

 

 

źródło: modwedding.com

 

źródło: inkeweddings.com

źródło: chicvintagewedding.com

źródło: carolinetran.net

źródło: pinterest.com / Marie Axel

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź