Wielka Wyprzedaż Sukni Ślubnych z Drugiej Ręki - Wiecznie Biała

Idea sukni z drugiej ręki - sprawdź dlaczego warto?

 


Nowy rok - nowe zakupy! Boże Narodzenie i Sylwester to czas, kiedy wielu mężczyzn decyduje się uklęknąć przed swoją ukochaną, a kobiety mówią wówczas przysłowiowe “TAK”. W styczniu warto więc zacząć rozglądać się za wymarzoną kreacją, która uświetni ten wielki dzień, jakim jest ślub. W ramach projektu Wiecznie Biała przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, które trwa od 18 stycznia i potrwa aż do 31 stycznia.

Mowa o Wielkiej Wyprzedaży Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, które wciąż szukają swoich właścicielek po I edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w Krakowie.

 

suknia ślubna z drugiej ręki slubnaglowie.pl

 

 

Idea sukni z drugiej ręki - dlaczego warto?

 

O recyklingu ubrań mówi się coraz częściej w kontekście idei less i zero waste. To nie tylko wsparcie dla ekologii i środowiska, ale również możliwość zaoszczędzenia nawet kilku tysięcy złotych. Suknie ślubne mają to do siebie, że założone były w życiu tylko raz. Oznacza to, że w większości są w nienaruszonym stanie i z powodzeniem można założyć je kolejny raz. To gwarancja jakości, estetyki oraz stylu!

 

 

uzywana suknia slubna slubnaglowie.pl

 

 

Rusza Wielka Wyprzedaż Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

 

Na wydarzeniu na Facebooku opublikowany został katalog sukien oraz ich ostateczne ceny, które są szalenie atrakcyjne. Każda z zainteresowanych Panien Młodych, będzie miała możliwość wyboru maksymalnie 4 sukien i umówienia się poprzez specjalny kalendarz na przymiarki w Krakowie. Nie ma możliwości rezerwacji sukien - kto pierwszy, ten lepszy. Co więcej - istnieje też opcja zakupu online. Wówczas do zainteresowanej wysyłany jest dodatkowo filmik z nagraniem sukni. 

 

Wielka Wyprzedaż Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki slubnaglowie.pl

 

Dołączcie do wydarzenia na fb: Wielka Wyprzedaż Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź