Wspomnienia ślubne w jednym miejscu – wyjątkowa fotoksiążka DIY

Zachowaj czar ślubnych wspomnień i opraw go w formie pięknego albumu. Fotografie można utrwalić w nowocześniejszej namacalnej formie fotoksiążki.

 

 

Ślub już za Wami i myślicie o tym, w jaki sposób najlepiej utrwalić te wyjątkowe chwile? Fotografie ślubne to najprawdopodobniej najpiękniejsza pamiątka z tego dnia. Warto więc zadbać o to, by wykonane w trakcie ślubu i wesela fotografie nie utknęły głęboko na dysku komputera, a ujrzały światło dzienne i cieszyły nie tylko Was, ale także Waszych bliskich.

Przeżywamy dziś pewnego rodzaju foto-rewolucję. W dobie smartfonów, liczba zdjęć na kliszy przestała nas ograniczać. Robimy więc miliony zdjęć, niewiele myśląc o tym, co później z nimi zrobić.Część wrzucamy na Facebooka czy Instagrama, a resztę zdjęć zgrywamy na komputer lub zgrywamy na płytę CD, gdzie zalegają przez długie lata. Najczęściej nie mamy później czasu na ich ponowne przeglądanie na komputerze.

Pamiętacie jeszcze te czasy, kiedy siedziało się całą rodziną lub w grupie przyjaciół i przewracało się kolejne strony albumu fotograficznego? Musicie przyznać, że papierowe albumy, podobnie jak papierowe książki mają w sobie coś naprawdę magicznego. Warto więc zachować czar ślubnych wspomnień i oprawić go w formie pięknego albumu. Fotografie można też utrwalić w nieco nowocześniejszej formie, choć wciąż papierowej, namacalnej – w formie fotoksiążki.

 

 

 

 

 

Zamiast wywoływać fotografie ślubne na tradycyjnych odbitkach i wkładać każdą z nich do albumu fotograficznego, można je oprawić w formie pięknej fotoksiążki, którą można samemu zaprojektować np. naempikfotoFotoksiążka będzie unikalną pamiątką ślubną nie tylko dla Was, ale także dla Waszych najbliższych. Z pewnością Wasze dzieci będą miały za kilka, kilkanaście lat ogromną frajdę z oglądania Waszych zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Fotoksiążkę można także sprezentować rodzicom, świadkom czy przyjaciołom – uśmiech na ich ustach gwarantowany!

Fotoksiążka może nie tylko służyć jako album fotograficzny, ale doskonale się sprawdza także w formie nietuzinkowej księgi gości. Połączenie Waszych zdjęć z sesji narzeczeńskiej i ślubnej z podpisami Waszych najbliższych może być doskonałą pamiątką! Można w niej także umieścić fotografie z przyjaciółmi i rodziną, dzięki czemu pokreślicie Waszą bliską więź. Na pewno nikt się nie obrazi, jeśli nie „załapie” się na jedną ze stron.

 

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do stworzenia wyjątkowej fotoksiążki jest dobranie zdjęć. Wszystko więc zależy od Waszej fantazji! Możecie umieścić w niej fotografie z wyjątkowych, wspólnie spędzonych chwil, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, czy też fotki ze znajomymi i rodziną z imprezy weselnej. Warto jednak dobrać zdjęcia różnorodne – nie tylko portrety, ale też zbliżenia, fotografie rodzinne czy plenery. Pozwólcie też sobie na odrobinę luzu, zdjęcia z zaskoczenia lub z głupimi minami na pewno dodadzą albumowi uroku.

 

 

 

 

Własnoręczne wykonanie fotoksiążek, które moglibyście sprezentować najbliższym może przysporzyć wiele kłopotów, a przede wszystkim jest zajęciem niezwykle czasochłonnym. Całe szczęście dzięki empikfoto.pl fotoksiążkę można zamówić i „wywołać” w wielu kopiach. Projekt zapisywany jest w albumie internetowym, który w każdej chwili możecie przeglądać lub dowolnie edytować. Tworzenie drukowanego albumu jest szybkie i intuicyjne: na stronie możemy wykorzystać wiele szablonów, które idealnie wpasują się w tematykę naszego albumu. Na stronie empikfoto do Waszej dyspozycji jest także kilka motywów ślubnych, które będą doskonałą oprawą dla zdjęć z sesji ślubnej czy wesela. Po dokonaniu selekcji fotografii, wystarczy wybrać najładniejszy Waszym zdaniem szablon, rodzaj okładki i grubość papieru. To wszystko! Gotowy album można odebrać w wybranym salonie Empik bez ponoszenia żadnych kosztów wysyłki.

 

 

 

 

Komponowanie książki może zająć trochę czasu, jednak na pewno będziecie zadowoleni z efektów Waszej pracy. Tworzenie albumu jest też wyśmienitym sposobem na wspólne spędzanie czasu, dobieranie zdjęć i kombinowanie jak je rozmieścić może być niezłą frajdą dla Was obojga. Dzięki samodzielnemu dobraniu i oprawieniu zdjęć możecie także uniknąć nieporozumień z fotografem, który być może miałby inną wizję tego, jak miałby wyglądać Was album ślubny. Ale to Wasz dzień, więc warto poświęcić kilka chwil i stworzyć wyjątkową, a zarazem nieszablonową pamiątkę.

 

 

Fot. empikfoto.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź