fotografia: SklepSlubny.Love

 

Ciepłe dni oznaczają, że dla wielu z Was rozpoczął się gorący, intensywny okres przygotowań do ślubu, uroczystości która odbędzie się w najbliższych miesiącach. Od maja do września w Polsce odbywa się więcej ślubów niż w pozostałych miesiącach razem wziętych. Nie ma zatem sensu czekać na zakupy do ostatnich dni, zgodnie z  porzekadłem "co nagle to po diable":).

 

Zakupy w sieci

Zakupy on line - mają to do siebie, że są na odległość :) Kupując cokolwiek w małych firmach trzeba liczyć się z tym, że w tzw. "gorących okresach handlowych" możemy natrafić na wydłużony czas oczekiwania na realizację  naszego zamówienia, kupując w dużych firmach trzeba liczyć się czasami z brakiem określonych produktów ( kolorów czy kształtów - to spotykane w przypadku nabywania towarów z dalekich krain ), dodatkowo różnie bywa też z jakością pewnych towarów i w przypadku  reklamacji tracimy kolejne dni i niepotrzebnie się stresujemy. Jeżeli szukacie sprawdzonych firm i ciekawych prodktów zapraszamy do Alei Sprzedażowej . Wystarczy konto na fb lub szybkie zalogowanie, aby dokonać zakupu. Polecamy

 

Podziękowania dla gości

Czy rabaty rzeczywiście są opłacalne ?

Mając ślub w najbardziej dochodowych dla branży ślubnej miesiącach, nie specjalnie możemy liczyć na  wysokie rabaty. Jeżeli chcecie skorzystać z usług firm, czy zakupić określone produkty, trzeba zastanowić się nad tym czy warto negocjować cenę i czy uzyskana zniżka da nam ten efekt, o który nam chodziło. Korzystamy z doświadczeń wielu par młodych i możemy Was zapewnić, że bywa naprawdę różnie.

Zaczynając od fotografa który zamiast samodzielnie robić zdjęcia, wysyła na Wasz ślub praktykanta amatora, a sam jedzie na wesele "pełno - płatne", tort który zamiast masła w kremie ma najtańszą margarynę i jest "niejadalny",  restaurację która podaje okrojoną ilość dań na stół (bardzo trudne do zweryfikowania), skończywszy na zespołach w których na dwa dni przed wydarzeniem z 6 osobowego składu kapeli zostają 3 osoby, bo pozostałe się rozchorowały...na drugi ślub. Nie da się odtworzyć ślubu zatem co na zdjęciu, filmie i w głowie, zostaje z nami na lata. Każda zaskakująca  informacja na kilka dni przed ślubem lub w dniu ślubu, powoduje napięcie i dostarcza nieprzyjemnych wrażeń, zniekształcając niejednokrotnie obraz całej uroczystości lub przygotowań do niej.

W/w sytuacji można by wymienić zdecydowanie więcej, ale nie ma się co martwić na zapas, zdecydowanie lepiej się przygotować i dwa razy zastanowić.  Naszym głównym  celem jest pokazanie Wam, że ślub to piękne wydarzenie i że nie warto udawać w myśl staropolskiego "zastaw się, a postaw się - jeżeli Cię na to nie stać ".

 

Rozwiązanie 

Wbrew pozorom rozwiązanie jest proste, można skorzystać z pomocy specjalistów organizujących śluby, można również rozważnie przemyśleć całą naszą koncepcję na wesele. Dobra herbatka lub pyszna kawa, szczera rozmowa we dwoje i już jest łatwiej. Jest Was dwoje i jeżeli Wasza koncepcja ślubu będzie rozsądna, na pewno dogadacie się z rodzicami.

Każdy komentarz zostawiony pod tym artykułem, co warto, czego nie, jak unikać błędów, zapewne pomoże niejednej parze młodej, dlatego piszcie śmiało i pomagajcie innym swoim doświadczeniem :) Dziękujemy i pozdrawiamy życząc powodzenia Ślub na Głowie 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź