Zbierz zdjęcia ze swojego ślubu w jednym miejscu dzięki aplikacji wedbox

W trakcie planowania ślubu musisz pomyśleć o wszystkim: fotografie, sukni, cateringu a nawet miejscu, gdzie powiesz TAK! Niestety zawsze znajdzie się mały detal, o którym zapomnisz…

 

W dzisiejszych czasach każdy z gości będzie mieć przy sobie smartfona i na pewno zrobi dużo zdjęć, którymi będzie się chciał podzielić. W całym zgiełku wielu z tych zdjęć Para Młoda może niestety nigdy nie zobaczyć. Platformy społecznościowe jak Facebook, WhatsApp lub nawet e-maile, mają to do siebie, że zdjęcia w nich łatwo się gubią, a czasami odnalezienie jednej fotografii może zająć godziny. Z pomocą przychodzi nowa aplikacja Wedbox . Zagubione zdjęcia, ominięte przez Ciebie cenne wspomnienia to już przeszłość.

Z Wedbox wszystkie fotografie od każdego z gości będziesz miał na wyciągnięcie ręki, a raczej na wyciągnięcie swojego smartfona!

 

 

 

Wedbox jest darmowy  i może go pobrać każdy z gości zaproszonych na wesele. Para Młoda tworzy swój ślub wirutalnie w aplikacji, a następnie dostaje swój unikalny kod ID, który przekazuje gościom. Jedyne co pozostaje zrobić to wpisać kod i dodawać nieograniczoną liczbę zdjęć i filmów wideo!

Aplikacja została przetłumaczona aż na 18 różnych języków, także nawet jeśli chodzi o zagranicznych gości, to nie ma się czym martwić. Istnieje duża szansa, że będą mogli korzystać z Wedbox w swoim własnym języku!

Darmowa wersja aplikacji pozwala na dodawanie zdjęć i filmów wideo oraz przechowywanie ich na serwerze Wedbox do 2 miesięcy po ceremonii. Jest to wystarczający pakiet, aby zachować w pamięci wszystkie cenne wspomnienia i dzielić się swoim szczęściem z innymi.

 

Jeśli Wedbox przypadnie Tobie lub Twoim gościom do gustu zawsze możesz wykupić pakiet, który poszerzy możliwości aplikacji. Dłuższe filmy wideo, pobieranie zdjęć w jakości HD lub przechowywanie zdjęć nawet do 2 lat od daty ślubu to kila z możliwości jakie oferuje płatny pakiet Wedbox!

 

 

Wedbox podaruje każdemu czytelnikowi darmowy pakiet premium o wartości 174,99 zł posiadający wszystkie z powyżej wymienionych funkcji.


Aby uzyskać pakiet premium wystarczy, że:

- Udostępnisz ten artykuł na forum lub grupie na Facebooku o tematyce ślubnej (o minimalnej ilości 500 członków)

- Zrobisz zrzut ekranu udostępnienia

- Wyślesz zrzut ekranu na support@wedbox.com

- Otrzymasz kupon rabatowy, aby móc skorzystać ze wszystkich funkcji Wedbox zupełnie za darmo!

 

Wedbox można pobrać za darmo na urządzeniu Android, iOS lub przez przeglądarkę.

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź