Zmiana fryzury w trakcie wesela? - najmodniejsze trendy w ślubnych fryzurach

Poznaj najpopularniejsze trendy we fryzurach ślubnych - Polskie inspiracje Wella Academy Polska

fotografia: Monika Szalek


Kiedy wybierzesz już swoją ślubną kreację, czas na wybór pasującego makijażu i fryzury. W końcu muszą one być do niej dopasowane.

Nic więc dziwnego, że trendy w zakresie ślubnych fryzur zmieniają się w zależności od tego, jakie suknie są aktualnie na czasie. 

 

źrodło: Polskie inspiracje Wella Academy Polska / fotografia: Monika Szalek

 


Zmiana fryzury

Wiele kobiet decyduje się na często nawet drastyczną zmianę swojej fryzury przed ślubem. A co powiesz na zmianę uczesania pomiędzy ceremonią a weselem? Ten trend zyskuje na popularności, a jego rozkwit prognozowany jest na rok 2018. 

Dzięki temu zdjęcia będą bardziej zróżnicowane. A poza tym twoje włosy dłużej wyglądać będą nieskazitelnie, chociaż z pewnością jest to duże przedsięwzięcie logistyczne. A do tego dość kosztowne. Dlatego doskonałych inspiracji warto szukać na kanale Wella Academy przez caly rok!

 

Zobacz jak wykonać najmodniejsze fryzury tego sezonu

 

 

produkty Wellaflex: Lakier i pianka z serii Wellaflex Ultra Strong

 

 

Miękkie fale z welonem

W poprzednich latach welony straciły na popularności. Jednak od tego sezonu czas na ich triumfalny powrót. Miękkie fale w połączeniu z welonem tworzą romantyczny efekt końcowy. Taka fryzura nie może być wymuszona.

 

źrodło: Wella.com

 

 

Kwiaty we włosach

Z roku na rok wzrasta liczba Panien Młodych, które pragną mieć wyraziste kwiaty we włosach, na przykład w formie wianka. Ten trend jest szczególnie silny w sezonie letnim.

Jest to świetny sposób na stworzenie oryginalnej fryzury, która z pewnością będzie się wyróżniała. Tym bardziej, że wybór kwiatów i stylów upięcia jest naprawdę duży.

 

źrodło: Wella.com

 

 

Miękka fryzura

Zamiast ciasnych, sztywnych upięć włosów, modny jest kontrolowany luz. Miękkie, ruchome tekstury są bardziej romantyczne i zdecydowanie służą urodzie większości przyszłych mężatek.

Delikatnie opadające na szyję, romantyczne loki, nawiązują do stylu retro pin-up girl.

 

Zobacz jak wykonać najmodniejsze fryzury tego sezonu

 

 

 

produkty Wellaflex: Lakier i pianka z serii Wellaflex Shiny Hold

 

 

Krótkie włosy

Skończyły się już czasy, kiedy kobiety hodowały długie włosy specjalnie na dzień swojego ślubu. Obecnie coraz bardziej modne są krótkie fryzury, które pozwalają na naprawdę wiele różnorodnych eksperymentów ze swoim wyglądem.


Zobacz jak wykonać najmodniejsze fryzury tego sezonu

 

 

 

produkty Wellaflex: Pianka i lakier z serii Wellaflex Fullness for Fine Hair

 

 

 Poznaj stylistów Wella Academy: Sascha Breuer i Julianna

źródło: Wella.com

 

 

Więcej na Polskie inspiracje Wella Academy Polska

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź