10 najnowszych trendów wśród fryzur

Sprawdź najmodniejsze fryzury na ten rok!

źródło: Koronki iwogg

 

Trendy w modzie na nadchodzący sezon to przede wszystkim wyczekiwanie przyszłości i przyglądanie się przeszłości.

 

 

 

 

 

Modne kolory na ślub 

 

1.  Nirvana blond

 

Jeśli masz zamiar farbować włosy w tym roku, zrób z nich Nirvana Blond. Fryzjerzy Nikki Lee i Capri Riawna, nazwali miękką platynę, którą zaproponowali Selenie Gomez, na cześć legendarnego Kurta Cobaina.

Od momentu opuszczenia salonu daje ona żywy efekt i jest kolorem łatwym w obsłudze.

 

 

 

 

 

Fryzury z krótkich włosów

 

2. Chłopięce fryzury

 

Fałszywe cięcia i wzburzone grzywki, który mają zdecydowanie nawiązywać do chłopięcych fryzur, to prawdziwy hit. Nie wahaj się czerpać nawet z subkultury emo.

 

 

 

 

 

 

3. Bąbelki

 

Kucyki zwinięte neonowym sznurkiem to trend zainspirowany Rihanną. Owinięte poszczególne odcinki włosów i nieco niedbały styl, tworzy efekt bąbelków na głowie.

 

 

 

 

Fryzury z grzywką

 

4. Falująca grzywka

 

Masz modną grzywkę? Powinna mieć naturalną fakturę i być sparowana z długimi włosami.

 

 

 

5. Bardzo wyraźny akcent

 

Jeżeli chcesz zdecydować się na jeden dodatek do włosów, niech będzie to… akryl! Modelki Chanel nosiły przezroczyste, plastikowe rurki przymocowane do niskich kucyków. Wygląda to nieoczekiwanie zabawnie i elegancko.

 

 

 

 

Ozdoby ślubne do włosów

 

6. Podwójna spinka

 

Wszystkie typy włosów i tekstury mogą spróbować tego trendu: dwie spinki przymocowane równolegle tuż nad czołem. Uwielbiamy te złote dodatki na pokazie Versace, ale klasyczne „pinezki” wykonane w metalicznym kolorze działają równie dobrze.

 

 

 

 

Fryzury retro

 

7. Powrót retro

 

Aby uzyskać modną fryzurę, ale i styl w nadchodzącym roku, powinnaś spojrzeć w przeszłość.

Końce włosów są zwinięte lub rozrzucone, a cięcia są bardziej krzykliwe niż kiedykolwiek wcześniej, nawiązując do wczesnych lat 90. w najbardziej modny sposób.

 

 

 

8. Naturalna objętość

 

Jeśli masz naturalne loki lub ciekawą fakturę włosów, nie prostuj ich. Użyj kilku kluczowych produktów do stylizacji, takich jakpianka, lakier do włosów lub suchy szampon, aby uzyskać naturalną fakturę w pięknej odsłonie.

 

 

 

 

Proste upięcia włosów

 

9. Niskie kucyki / 10. Plecionki

 

A nawet nie tyle kucyki, co materiałowe, grube gumki do nich, wykonane ze szlachetnych materiałów, to modny trend, do wykorzystania również na ślubie.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź