10 powodów, przez które małżeństwo może być jeszcze wspanialsze, niż wam się wydaje!

Małżeństwo to sporo nowych obowiązków, ale też jedyna w swoim rodzaju okazja, by spędzić z kimś resztę życia, dzieląc się przy okazji wszystkimi swoimi przeżyciami.


Życie w małżeństwie może być najcudowniejszą przygodą waszego życia. Jeżeli jeszcze macie co do tego wątpliwości, zapoznajcie się z naszą listą 10 powodów, dla których warto powiedzieć „Tak”.

 

źródło: pinterest.com


Codzienny kontakt

W ciągu dnia zrobiło ci się smutno, ktoś sprawił ci przykrość albo komputer zepsuł się w najmniej odpowiednim momencie? Dzięki małżeństwu masz kogoś, do kogo możesz napisać SMS-a, zadzwonić, wysłać e-mail i zawsze być wysłuchanym i pocieszonym.

 

źródło: pinterest.com / junebug weddings


Wsparcie w chorobie
Czujesz się naprawdę paskudnie? Musisz wziąć setki tabletek, pastylek i kapsułek? Na szczęście masz obok kogoś, kto się o ciebie troszczy, przykryje kocem i poda herbatę. Twoja mama ma godnego następcę.

 

źródło: instagram.com


Najlepszy przyjaciel na wyciągniecie ręki

Przyjaźń w małżeństwie jest bardzo ważna. Dzięki temu wspólnie przeżyjecie wiele przygód, będziecie się razem śmiać i tańczyć w deszczu. Ale również będziecie dla siebie prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach.

 

źródło: YourFashWorld / pinterest.com

 

Będziecie dzielić się obowiązkami

We dwójkę łatwiej sprostać wszystkim obowiązkom codzienności. Łatwiej jest również zaplanować wszystko pod względem logistyczny. Świetny mąż i doskonała żona sprawią, że nawet nieciekawe czynności, takie jak mycie okien, mogą stać się całkiem zabawne.


Pocieszenie na życzenie
W domu będzie na ciebie czekała przyjazna dusza, która będzie cię wspierać i ci kibicować. W końcu gracie w jednej drużynie.

 

źródło: Jaci Smith / pinterest.com


Kwestie prawne

Małżeństwo rozwiązuje wiele kwestii prawnych i to jest dla wielu par podstawa do wzięcia ślubu. Możecie odwiedzać się w szpitalu, dzielić się ubezpieczeniem zdrowotnym i podatkami. A w razie najgorszego – także dziedziczycie po sobie majątek bez zbędnych komplikacji.

Bezpieczeństwo finansowe

Wspólny budżet domowy składa się z dwóch pensji. Dzięki nim możecie pozwolić sobie na większe mieszkanie, bardziej egzotyczne wakacje i spełnianie swoich marzeń. To bardziej ekscytujące, niż rozdzielanie rachunków ze współlokatorem.

 

źródło: bloglovin / pinterest.com


Tworzycie swoją rodzinę na własnych warunkach

Zawsze marzyliście o wprowadzeniu własnych tradycji związanych z Bożym Narodzeniem lub wakacyjnym wyjazdem? Założenie swojej rodziny to umożliwia. Pozwala na celebrowanie codzienności i podkreślenie niezwykłych wydarzeń. Wspólnie macie możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, bez oglądania się na resztę rodziny.

 

źródło: pinterest.com / Adrian's Crazy Life


Bliskość
Mąż lub żona to osoba, która zna cię bardzo dobrze, również jeżeli chodzi o twoje fizyczne potrzeby. Będziecie najlepiej dopasowani pod względem seksualnym, ale również będziecie blisko siebie, jeżeli pojawi się w was na przykład potrzeba przytulenia.


Małżeńska telepatia
Będziecie się ze sobą porozumiewali bez słów, dając sobie tylko znaki. Twój mąż będzie wiedział co zrobić, natychmiast. Twoja żona nie będzie potrzebowała żadnych znaków dymnych, aby wkroczyć do akcji.

 

źródło: pinterest.com / Britney Egner

 

Małżeństwo to sporo nowych obowiązków, ale też jedyna w swoim rodzaju okazja, by spędzić z kimś resztę życia, dzieląc się przy okazji wszystkimi swoimi przeżyciami. W dniu ślubu staniecie się dla siebie dwójką najbliższych na świecie osób. I oby tak pozostało na zawsze.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź