10 rzeczy, których nikt nie mówi o swojej nocy poślubnej

10 bardzo popularnych (i niezbyt seksownych) scenariuszy, których możesz doświadczyć w noc poślubną.

fotografia: Love Story 


Gdy wielkimi krokami zbliża się Twój ślub, prawdopodobnie dostajesz dużo żartobliwych (mniej lub bardziej) docinków na temat Twojej nocy poślubnej. Jednak rzeczywistość jest taka, że ​​noc poślubna nie zawsze jest wypełniona romantyzmem i nie jest jedyna w swoim rodzaju.

Oto 10 bardzo popularnych (i niezbyt seksownych) scenariuszy, których możesz doświadczyć w noc poślubną.

 

fotografia: Love Story 

 

 

Noc poślubna


1. Będziecie głodni. Wiele par w trakcie wesela ze stresu i emocji nic nie je, więc przygotujcie zapasy albo skorzystajcie z usługi dostawy jedzenia do pokoju.

 

2. Możesz być naprawdę smutna. To nic złego, w końcu skończył się naprawdę trudny dzień, któremu poświęciłaś wiele czasu i energii. Smutek jest naturalną reakcją.

    Nie przejmuj się, następnego dnia odkryjesz, jak bardzo lubisz bycie żoną.

 

3. Lub naprawdę pijana – zachowaj raczej umiar, zwłaszcza jeżeli następnego dnia czekają Cię jeszcze poprawiny.

 

4. Możesz również znajdować się na wczesnych etapach kaca, więc zawczasu przygotuj sobie wodę z cytryną.

 

5. Prawdopodobnie będziesz potrzebowała chwili, by zdjąć z siebie całą kreację i rozpuścić włosy.

     Oraz zmienić wymęczoną po całym dniu bieliznę. Prysznic w tym momencie będzie błogosławieństwem.


6. Jeśli Twoja suknia ma milion guzików lub haczyków, jej zdejmowanie prawdopodobnie nie będzie aż tak sexy. I prawdopodobnie przyda Ci się pomoc męża.

 

7. Jeśli planujesz upięcie koka, prawdopodobnie w całym pokoju będzie pełno szpilek. Zanim i tak stwierdzisz, że rozplączesz go jutro, bo bolą Cię już ręce.

 

8. Możesz nie mieć żadnej prywatności. Każdy, od personelu hotelowego do Twojego rodzeństwa, może zdecydować, że naprawdę potrzebuje Twojej uwagi w tym momencie.

 

9. Może dojść do jakiegoś wypadku. Wiele było par, które pierwszą noc wspólnego życia spędziło na pogotowiu, na skutek jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia.

 

10. Będziesz chciała tylko odpocząć. Jest to niezwykle powszechne. Twój dzień ślubu jest naprawdę długi. Nic dziwnego, że będziesz miała ochotę tylko jak najszybciej zasnąć.

 

źródło: Feel Comfy

 

 

Zobacz także:

O CO KŁÓCĄ SIĘ PARY MŁODE PRZED ŚLUBEM?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź