12 stycznia 2014 X Wielka Poznańska Gala Ślubna!

 

Jeżeli jesteście na stronach naszego portalu, to niemal pewne jest, że właśnie planujecie swój ślub i wesele :) Być może znajdujecie się w gorącej fazie przygotowań i macie konkretne potrzeby? A może dopiero niedawno na palcu ukochanej pojawił się pierścionek zaręczynowy i nieśmiało rozglądacie się w poszukiwaniu inspiracji, będących odpowiedzią na wasze marzenia o idealnej ceremonii? Bez względu na moment, w którym jesteście, mamy dla was świetną informację!

12. stycznia 2014r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej, czyli największe targi ślubne w Wielkopolsce. Impreza, która otworzy nowy sezon branży ślubnej będzie absolutnie wyjątkowa!

 

 targi slubne mtp

pokaz mody slubnej targi mtp

 

 

Moc atrakcji

Organizator oferuje narzeczonym, ich rodzinom i znajomym zaangażowanym w przygotowania ślubne ponad 1000 atrakcji! Składa się na nie różnorodna oferta od ponad 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż, kilkadziesiąt nagród w organizowanych na żywo konkursach, kilkanaście pokazów mody ślubnej, bielizny i biżuterii, prezentacje mistrzów tańca i zespołów muzycznych, występy gwiazd, niezliczone degustacje oraz rabaty udzielane zwiedzającym, dodatkowe atrakcje, katalogi i materiały reklamowe. A wszystko to na blisko 10 000 m² komfortowej powierzchni targowej na terenie MTP!

 

 

tomasz kammel targi slubne mtp

Źródło: Organizator

pokaz mody slubnej targi mtp

 

 

Wspaniałe nagrody!

Podczas imprezy, którą poprowadzi znany i lubiany prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel odbędzie się losowanie wyjątkowej nagrody ufundowanej przez Organizatora, Magazyn Ślubny - wycieczki do Paryża wraz z sesją fotograficzną.

 

 

tomasz kammel targi slubne mtp

 

 

 

Zwycięzca głównej nagrody może być tylko jeden, lecz na otarcie łez organizatorzy przygotowali masę innych nagród! Podczas trwającego od 11.00 do 17.00 programu scenicznego warto mieć przy sobie telefon komórkowy, być czujnym i próbować dodzwonić się na podawany ze sceny numer. Szczęściarze, którzy dodzwonią się jako pierwsi, mają szansę na atrakcyjne “fanty”: suknię ślubną, garnitur, biżuterię, pobyt w hotelu, kolację dla dwojga, pakiet foto-video, stylizację, makijaż, dekoracje, obsługę muzyczną, zaproszenia, naukę tańca, bukiet ślubny, zabiegi kosmetyczne, zakupy w internecie, przejazd pojazdem ślubnym.

 

 

tomasz kammel targi slubne mtp

pokaz mody slubnej targi mtp

 

 

Kilkuset wystawców

Na Targach zobaczycie wspaniale przygotowane stoiska wystawców ogólnopolskich i regionalnych ze wszystkich ślubnych branż. To doskonała, jedyna w swoim rodzaju okazja, aby spotkać w jednym miejscu przedstawicieli firm zajmujących się organizacją i obsługą ślubów od A do Z: Obsługa Foto-Video i Multimediów, Restauracje, Hotele, Dwory, Pałace, Sale Bankietowe, Namioty i Obsługa Gastronomiczna, Moda Ślubna, Dodatki i Obuwie, Dekoracje, Floryści, Kwiaciarnie, Organizacja i Obsługa Kompleksowa Ślubów, Biżuteria i Obrączki, Zaproszenia, Etykiety i Poligrafia, Oprawa Muzyczna, Zespoły, DJ-e, Prezenterzy, Nagłośnienie i Oświetlenie, Cukiernie, Piekarnie, Torty i Kulinaria, Uroda, Kosmetyki, Wizaż, Stylizacja i SPA, Atrakcje Weselne i Prezenty, Deweloperzy. Jednym z największych atutów Targów będzie prezentacja kilkudziesięciu pojazdów ślubnych.

 

 

targi slubne mtp

targi slubne mtp

targi slubnr mtp pokaz aut

 

 

Pokazy, prezentacje, występy...

Wystawcy oraz zaproszone firmy przygotują specjalne pokazy mody ślubnej. Perfekcyjnie wystylizowane modelki zaprezentują najnowsze kolekcje sukien ślubnych i gustownej bielizny. Każdy występ odznacza się profesjonalizmem pod względem choreograficznym, muzycznym, zachęca róznorodnością efektów specjalnych.

 

pokaz mody slubnej targi mtp

Źródło: Organizator

pokaz mody slubnej targi mtp

 

 

Ważnym punktem programu będą występy muzyczne na żywo zarówno z kręgu muzyki lekkiej, jak i poważnej. Całość uzupełnią pokazy taneczne w wykonaniu mistrzów prezentujących spokojne walce, gorącą sambę czy szalone disco.

 

 

targi slubne mtp

 

targi slubne mtp pokaz tanca

 

 

Informacje dla zwiedzających

Kiedy i gdzie? 12. stycznia 2014, Poznań, tereny MTP
Wejście na Targi i kasy będą czynne w dniu ich trwania: od godz. 10.00 – 18.00, ul. Roosevelta 20, szklany budynek.
Dla szybkiej obsługi uruchomimy 12 stanowisk kasowych
W cenę biletu wliczone są wszystkie występy i pokazy sceniczne

Organizator: Magazyn Ślubny, biuro: Poznań, ul. Sadowa 21, tel. 61 852 51 99, 601 556 001.


Zapowiada się świetnie! Rezerwujcie ten dzień w kalendarzach i, póki co, nie kupujcie jeszcze sukni ślubnej, może szczęśliwie wygracie ją w jednym z konkursów? :)

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź