30 inspiracji na kolor wiodący Twojego ślubu - cz. III

Kolory mają nie małe znaczenie, ponieważ w dniu ślubu będą wyrazem gustu i elegancji.

 

Sama doskonale wiesz, że ślub to nie tylko biel... Towarzyszyć Ci będzie również kolor przewodni, który będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i osobowości. Kolory mają nie małe znaczenie, ponieważ wpływają na nastrój, mogą uspokajać czy dodawać energii, a w dniu ślubu – być wyrazem gustu i elegancji. Przedstawiamy 30 inspiracji na kolor Twojego ślubu! Przedstawiamy ostatnią dzieciątkę z 30 inspiracji na kolor Twojego ślubu!

 

Tu przeczytasz: 30 INSPIRACJI NA KOLOR WIODĄCY TWOJEGO ŚLUBU - CZ. I

 

 

Po co kolor przewodni?

Przede wszystkim po to, aby nadać charakteru ceremonii i wyznaczyć kolor, pod który będzie się dopasowywać poszczególne elementy. Łącząc tradycyjną biel z innym kolorem uzyskuje się specjalny efekt. Najważniejsze, by wybrać kolor naturalny, z którym sama będziesz się dobrze czuła i który pasować będzie do innych kolorowych detali. Przy wyborze koloru należy pamiętać o umiarze. To wciąż tylko dodatek do bieli, który będzie się pojawiać w zaproszeniach, kwiatach, dekoracji sali czy w krawacie Pana Młodego.

Trendem w 2016 roku jest wybieranie kolorów delikatnych i pastelowych. Dużym powodzeniem cieszy się koralowy czy miętowy. Do łask wróciły ciepłe odcienie bieli, jak kolor kości słoniowej. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ubarwić ten dzień mocniejszym akcentem, jak fioletem czy soczystą śliwką. Najważniejsze, by wybrać swój kolor, który określać będzie osobowość panny młodej oraz sam charakter imprezy.

 

Tu przeczytasz: 30 INSPIRACJI NA KOLOR WIODĄCY TWOJEGO ŚLUBU - CZ. II

 

źrodło: elegantweddinginvites.com

 

21. Pachnąca lawenda

Przepiękny kolor lawendy najczęściej pojawia się na weselach w okresie letnim na przyjęciach w ogrodach. Symbolizuje delikatność, kobiecość, świeżość i tajemniczość. Lawenda idealnie sprawdzi się w połączeniu z klasyczną czernią czy śnieżną bielą.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

22. Brzoskwinia

Kolor brzoskwiniowy przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie bycie w centrum odwagi i posiadają radość życia. To zdecydowanie kolor dla ekstrawertyków – ludzi otwartych o pogodnym usposobieniu, uwielbiających letnie klimaty.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

23. Czerwony aksamit

Czerwony to kolor namiętny i romantyczny. W postaci miękkiego aksamitu to przede wszystkim szlachetność. W połączeniu ze śnieżną bielą czy elegancką czernią tworzy klasyczne wzornictwo, które nadają arystokratycznego wymiaru każdej imprezie. Takie duety sprawdzą się szczególnie na jesień lub zimę.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

24. Kolory nocy

Zdecydowanie paleta barw przeznaczona na wesela w zimie. Mocna i drapieżna kolorystyka nocy świadczy o odwadze, ukrytych pragnieniach i zdecydowanym charakterze. Delikatniejsza – o tajemniczości i magiczności.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

25. Neonowa radość

Radość, przede wszystkim radość! To właśnie przemawia z koloru neonowego, który na pewno zwróci uwagę i świadczy o odwadze. Paleta przeznaczona na wesela letnie, najlepiej na wolnym powietrzu. Wybór tej jaskrawej kolorystyki świadczy o pewności siebie, niebanalnym usposobieniu i radości życia. Również świadczy o chęci bycia zauważonym i w centrum uwagi, ale w dniu ślubu takie pragnienia są jak najbardziej na miejscu.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

26. Wiosenna zieleń

Kolor zielony to symbolika życia, natury i płodności. Najczęściej na tę stylistykę decydują się kobiety wyznające ekologiczne wartości, które cenią zdrowie oraz środowisko. Wybór koloru zielonego świadczy o stabilności uczuciowej i szczerości uczuć, a przede wszystkim – życiu w zgodzie z naturą.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

27. Różowa pomarańcza

Różowy kolor oznacza niewinność, zmysłowość i słodycz. W zderzeniu z orzeźwiającą i egzotyczną pomarańczą, nada niewymownego szyku każdej imprezie! Zdecydowanie ta paleta przeznaczona jest dla osób odważnych, żywiołowych i idealnie sprawdzi się szczególnie na weselach w lecie.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

28. Lawenda z lilią

Kolory lawendy i bzu idealnie nadadzą się na letnim lub wiosennym weselu. Kolorystyka ta przenosi to romantyzmu i czasów nostalgii. Połączenie liliowego, lawendowego i bzu podkreśla pewną magiczność i tajemniczość wydarzenia.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

29. Morskie motywy

Kolory nawiązujące do kolorów morza i oceanów świadczą o zabawie. Motywy morskie szczególnie upodobały pary, które cenią sobie zabawy na plaży i morskie podróże. Morskie motywy najlepiej zderzyć z kolorem brązowym czy czekoladowym – będzie to wyrazem nowoczesnego podejścia i nawiązanie do kultury szanty.

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

30. Kobiece perły

Panny młode najczęściej przy ślubie stawiają na biel, ale na szczęście ten trend jest przełamywany chociażby przez stosowanie dodatków w kolorze nude czy koralu. Nieodzownie tej bieli towarzyszą perły, które świadczą o elegancji i ekskluzywności.

Dodatek pereł z metalicznym błyskiem idealnie nada się do zimowej pory; nude czy koralowe – sprawdzą się w lecie. Białe perły symbolizują czystość, niewinność, nieśmiałość, a przede wszystkim są niezwykle kobiece!

 

źródło: wantthatwedding.co.uk

 

Tu przeczytasz30 INSPIRACJI NA KOLOR WIODĄCY TWOJEGO ŚLUBU - CZ. I

Tu przeczytasz: 30 INSPIRACJI NA KOLOR WIODĄCY TWOJEGO ŚLUBU - CZ. II

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź