39 kreatywnych pomysłów na ujęcia ślubne!

Fotograf z niewyczerpaną wyobraźnią to wyjątkowy skarb dla przyszłej pary młodej, która pragnie oryginalnych pomysłów i nieszablonowych zdjęć.

 

Fotograf z niewyczerpaną wyobraźnią to wyjątkowy skarb dla przyszłej pary młodej, która pragnie oryginalnych pomysłów i nieszablonowych zdjęć.

Warto jednak do sesji przygotować się wcześniej, dokładnie analizując swoje potrzeby i sprecyzować, co Wam się podoba.

Spróbujcie znaleźć miejsca, które są dla Was ważne, ponownie przywołajcie moment poznania się, pierwszego spaceru, pierwszego pocałunku…

Jeśli macie z tym problem, porozmawiajcie z fotografem. Poznając Wasze zainteresowania i wyobrażenia, pomoże wybrać odpowiednie miejsca i stworzy sesję zgodną z Waszymi oczekiwaniami.

Zdjęcia ślubne ponadto to pamiątka nie tylko dla Pary Młodej, ale całej rodziny, przyjaciół i następnego pokolenia.

Często efekty sesji prezentowane są na Facebooku czy Instagramie. Dlatego tak ważne jest, by wyszły naturalnie i pokazywały w kreatywny sposób Wasze uczucie. 

 

źródło: societybride.com

 

Pomysłów może być tyle, ile par młodych. Popularne są ujęcia pokazujące wspólną pasję lub ulubiony sport jednej z osób. To może być wszystko: kolarstwo leśne, koszykówka, nurkowanie czy wycieczki górskie.

Można też postawić na sesję humorystyczną. Tu przydadzą się zabawne gadżety, śmieszne pozy i miny.

Romantyczna sesja natomiast może odbyć się na moście przy zachodzie słońca, na tle ruin zamku czy w stylowym ogrodzie botanicznym.

Wesołe miasteczko to kolejne miejsce, które inspiruje ruchem, kolorami i beztroską zabawą.

Dworzec kolejowy także ofewruje wiele możliwości, np. motyw wspólnej ucieczki.

Istnieje również sporo „trików”, stosowanych przez fotografów dla osiągnięcia oryginalnego efektu.

Można pokusić się także o dorobienie konkretnego tła lub zastosowanie spektakularnych efektów specjalnych w ramach kreatywnej obróbki graficznej. 

Poniżej garść inspiracji, które z pewnością pomogą Wam w ustaleniu wizji wymarzonej sesji ślubnej. 

 

źródło: deluxebattery.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź