4 rady dotyczące stworzenia idealnego weselnego słodkiego kącika

Jeśli masz w planach weselny słodki kącik, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci się wyróżnić.

fotografia: Cztery Kadry

 


Nie możesz zdecydować się, jaki deser chcesz serwować na swoim weselu? Słodki kącik lub bufet to doskonały sposób, aby pozwolić swoim gościom wykorzystać wszystkie pięć zmysłów i naprawdę poczuć słodycz tego wielkiego dnia. Zobaczą piękne desery ułożone tak, jak chcesz, poczują zapach słodkich ciast i ciasteczek, które dla nich wybrałaś, dotkną słodyczy i pięknych dekoracji, usłyszą okrzyki WOW wszystkich podziwiających prezentację, a ostatecznie posmakują przepysznych przekąsek.

Jeśli masz w planach weselny słodki kącik, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci się wyróżnić.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

  • Dopasuj kolor przewodni wesela do deserów

Podczas ustawiania stołu deserowego należy go udekorować tak, aby pasował do reszty motywu ślubnego. Wasze babeczki, cukierki i czekoladki mogą być skoordynowane z kolorami i wzorami ślubnymi, a może uda się dokupić pasujące pikery i inne ozdoby?

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

  • Powiedz swoim gościom, czego będą mieli okazję spróbować

Pamiętaj, aby wyjaśnić i odpowiednio opisać wszystkie desery i słodycze na stole. Fajnie jest wymyślić dekoracyjne karty, aby wszystko stało się jasne. Taki dodatek zachęci także mniej śmiałych gości.

 

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

 

  • Miej do wyboru pudełka i torby na ciasta

Nie wszyscy będą chcieli od razu jeść deser. W Polsce często spotykany jest pogląd, że powinno się przynieść kawałek tortu weselnego do domu i zjeść go dopiero kolejnego dnia. Daj swoim gościom możliwość wzięcia słodyczy do swoich domów, dostarczając im odpowiednie torebki i pudełka.

 

lody na weselu slubnaglowie.pl

fotografia: Connected Dots Photography

 

 

  • Spraw, aby Twój słodki kącik reprezentował Ciebie

Nie musisz po prostu mieć tradycyjnego tortu weselnego w otoczeniu babeczek na stole deserowym. Jeśli kochasz pączki, mogą się na nim znaleźć pączki.

Postaw na elegancję albo pozwól swoim gościom samodzielnie udekorować swoje smakołyki. Wszystko zależy od Twojego stylu. To w końcu ma być atrakcja także dla Ciebie. Jeżeli obawiasz się reakcji seniorów, przygotuj kilka bardziej klasycznych deserów, ale przepleć je z lizakami i dekoracyjnymi babeczkami. Skuszą one nawet największych tradycjonalistów.

 

fotografia: Białe Kadry

 

Zobacz także: 

CO NALEŻY WIEDZIEĆ PRZED WYSŁANIEM ŚLUBNYCH ZAPROSZEŃ?

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź