4 wskazówki, aby Twój dekolt wyglądał lepiej

Oto kilka wskazówek, jak uzyskać najlepszą skórę na dekolcie przed dniem ślubu.

fotografia: WhiteStory.pl

 

Jeśli chodzi o piękno Panny Młodej, nie ma tu miejsca na zaniedbania. Niestety plamy, nieodpowiedni kolor i szorstkość oznaczają, że Twój dekolt może wyglądać o wiele lat starzej od reszty cery. Więc zamiast wybierać kołnierzyk do sukni, posłuchaj naszych ostrzeżeń – na żywo i na zdjęciach nic nie psuje wizji romantycznej Panny Młodej w sukni bez ramiączek tak, jak zaniedbana skóra na dekolcie.

Oto kilka wskazówek, jak zadbać o urodę i uzyskać najlepszą skórę w tym miejscu przed dniem ślubu.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

  • Pamiętaj, że skóra na dekolcie nie regeneruje się tak szybko, jak na twarzy, musisz więc zacząć działać niezwłocznie.

 

źródło: MoriLeePolska

 

  • Każdej nocy nałóż krem ​​złuszczający lub krem ​​zawierający AHA, czynnik wzrostu lub retinol (lub jakiś rodzaj pochodnej witaminy A) od czoła aż do nasady biustu. Jeśli skóra na klatce piersiowej jest wrażliwa, to najlepsza kuracja dla niej.

 

fotografia:  Perfect Sense Studio

 

  • Przykryj te same obszary za pomocą kremu SPF 30+. Dotyczy to obszarów, które mogą być odsłonięte choćby odrobinę (i nie zapomnij o karku). Intensywne złuszczanie, czyni skórę bardziej wrażliwą na słońce, czyli bardziej podatną na uszkodzenia UV, jeśli nie jest ona chroniona.

 

źródło: Lucjan Wójcik Fotografia 

 

  • Czasami żeby makijaż ślubny wyglądał jak należy, konieczna jest opieka profesjonalisty. Lekkie peelingi możesz wykonywać w domu, ale głębsze odmłodzenie dla rowków, linii i plam, będzie wymagać opieki w gabinecie dermatologa z arsenałem podwójnych laserów, ultradźwięków i strzykawek, które mogą wykonywać ciężki lifting. Będziesz potrzebować nieco więcej czasu, aby poddać się tym zabiegom, więc dobrze je zaplanuj.

 

źródło: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

źródło: Lucjan Wójcik Fotografia 

 

Zobacz także:

15 RZECZY O KTÓRE ZADBAĆ TRZEBA NA DZIEŃ PRZED ŚLUBEM

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź